Radviliškio r. Pakiršinio kaime įsikūrusi Antonovų šeima prieš devynis mėnesius susilaukė septintos atžalos – Dominykos Europos. 76 metų Vidas Antonovas, dažnai pavadinamas mafijos tėvu, yra buvęs vienas garsiausių Lietuvos nusikaltėlių. Jo žmona 37 metų Rima prižiūri namus ir vaikus. Tačiau auginti tiek vaikų – nemažas iššūkis, tad nenuostabu, kad Antonovai nerimauja dėl ateities.

 

LR_TV_VP_Tarologas V Antonovui

 

Tarologas ir ekstrasensas Leopoldas Malinauskas aplankęs žinomą šeimyną išmetė kortas. „Jūsų žmona planuoja augti, gražėti, tobulėti, tačiau kai moteris užlipa penkis laiptelius aukštyn, o vyras lieka ant pirmojo, nieko gero, – žiūrėdamas į pirmą iškritusią kortą, sakė L. Malinauskas. – Reikės ir jums lipti paskui, kitu atveju atsiras toks nuotolis, kad pradėsite nebejausti ir nebegirdėti vienas kito, nebesuprasti, kas ką veikia.“ „Kurdamas šeimą, norėdamas vaikų ir turėti jauną žmoną pirmiausia turiu išnaudoti visas galimybes tam, kad išlikčiau ilgaamžis, nes turiu sulaukti anūkų. Trumpai tariant, nemirtingas iki tol, kol mano mažiausi vaikai patys susilauks vaikų. Ir aš to siekiu, labai stengiuosi“, – ateities planus išklojo V. Antonovas.

 

LR_TV_VP_V. Antonovas su zmona

 

Išgirdęs tokį norą, tarologas kortų klausė, kaip daugiavaikiam tėvui nugyventi dar ne vieną dešimtį metų. „Galima tapti nemirtingam savo darbais. Manyčiau, jūsų ilgaamžiškumo receptas yra aktyvus gyvenimo būdas ir visiškas alkoholio atsisakymas, – persakė kortų išmintį tarologas. – Kaip terapiją jums kortos siūlo sportą, tiksliau, jodinėjimą. Užsiimant tokiu sportu dirba visas kūnas. Žinoma, šių laikų žirgas yra dviratis. Bet jodinėti irgi sveika. Ypač be balno ir  kamanų, tik su vadelėmis. Pešteli už karčių – žirgas eina, trukteli atgal – žirgas stoja. O vadelės reikalingos tik tuomet, jeigu žirgas išvis neklauso. Šitaip jojant dirba visas kūnas.“

 

LR_TV_VP_V. Antonovas

 

Petrą Dimšą aplankęs L. Malinauskas tikėjosi kortų paklausti, ar žinomas aktorius įvykdė avariją, dėl kurios nuteistas, tačiau šis griežtai atsisakė išsiburti. Ko išsigando aktorius? Nujautė, kad kortos gali parodyti jo kaltę? L. Malinauskui teko išmesti kortas prie Petro namų durų. „Jokios vilties nepalikta, kad tai ne Petro darbas, – rodė kortos. – Nėra net menkiausios vilties įrodyti teisme, įrodyti tyrėjams, kad tai ne jis. Ta byla, žargoniškai šnekant, yra pakabinta ant Petro ir niekas nesikeis. Kažkas turi būti kaltas, šiuo atveju apkaltintas Petras Dimša. Na, bus dar vienas Lukiškėse sėdintis žmogus, kuris sakys, kad sėdi nekaltai. Ten kas antras toks nekaltas. Tačiau šiuo atveju nėra šansų, kad jis bus išteisintas ir teisėjų bei tyrėjų nuomonė pasikeis.“

 

Taip pat laidoje – mistiškai dingusio Irmanto Miečelės paieškos. Nuvykęs pavakaroti su draugais į pirtį, vyras taip ir negrįžo. Pirtyje kartu buvę bičiuliai apie jo dingimą dievagojasi nieko nežinantys. Tai kurgi jis prapuolė? Ar Leopoldui Malinauskui pavyks rasti dingusį vyrą?

 

Vaiva Budraitytė šįkart atskleis, ar Lietuva kitais metais turi šansų laimėti „Euroviziją“ ir kas iš atlikėjų atstovaus mūsų šaliai.

 

Mistinės realybės dokumentika ,,Vaivos pranašystės“ – ketvirtadieniais 21.30 val. per ,,Lietuvos ryto“ televiziją.