Praėjusią savaitę visą Lietuvą sukrėtė laimingai pasibaigusi neįtikėtina kriminalinė drama, kuomet sulaikytasis Igoris Molotkovas iš policijos pareigūnų automobilio pavogė šaunamąjį ginklą „Kalašnikov“ ir pabėgo. Po kelių valandų įtemptų paieškų jis buvo rastas Vilniaus Naujininkų rajone esančiame bendrabutyje.  Tris tūkstančius pareigūnų ant kojų sukėlęs nusikaltėlis jau yra baustas net 128 kartus. Ką apie jo asmenybę pasakė žymusis tarologas ir veidotyrininkas Leopoldas Malinauskas?

LR_TV_VP_Malinauskas apie I. Molotkova

„Jis yra gudrus, įžvalgus, melancholiškas, intravertas. Tarsi didelis vaikas. 25-eri – 51-eri yra jo galimybių laikas. Jo žvilgsnis skvarbus, veriantis. Labai greitai įsilieja į visuomenę. Mūsų kalėjimo sistema jo nepataisys.  Dabar jį izoliuos vien dėl ramybės, tačiau atėjus paleidimo valandai reikėtų tikėtis to paties.“ – žvelgdamas į nusikaltėlio nuotrauką papasakojo tarologas ir veidotynininkas Leopoldas Malinauskas.

LR_TV_VP_Malinauskas apie I. Molotkova2

Pažvelgęs į nusikaltėlio veidą ir nuvykęs prie bendrabučio, kuriame  jis buvo sulaikytas, tarologas išmetė ir kortas.  „Atvykęs čia, jis nebuvo sumišęs ir nesipriešino. Čia buvo tiesiog labai greitas būdas prasimanyti pinigėlių. Tas ginklas jam sukosi akyse, galvoje jam jau mirgėjo pinigėliai, spėliojant,  kiek galima už jį gauti. Tai buvo komercija, o jis buvo tarsi vietinis ginklų prekeivis. Manau, kad ateityje jam pavyks pavogti dėžę automatų. Jis paragavo ginklų prekybos skonio, todėl galbūt ir toliau tuo užsiims. Tačiau jam nėra jokios psichinės negalios. Galbūt yra priklausomybė, tačiau tai nėra negalia. Jam svarbiausia – prasimanyti pinigų. Tas žmogus gali pabėgti net iš kalėjimo, nes jo stichija yra greitai orientuotis situacijose. Jis labai greitai susigaudo, supranta, suskaičiuoja. Gaila, kad jis savo talentus naudoja blogiui. “ – savo įžvalgomis dalinosi tarologas L. Malinauskas.

Dar laidoje „Vaivos pranašystės“ žiūrovai išvys, ką garsioji būrėja Vaiva Budraitytė išpranašavo į Vaivos būrimo saloną atvykusiai laidos viešniai Raisai Šarkienei. Apie šią laidos heroję taip pat pasisakė ir Leopoldas Malinauskas. Kodėl Raisa taip gerai sutaria su Radžiu? Koks ryšys juos sieja?

 

Mistinės realybės dokumentika ,,Vaivos pranašystės“ – ketvirtadieniais 21.30 val. per ,,Lietuvos ryto“ televiziją.