Jau šį sekmadienį, Vilniaus „Siemens“ arenoje įvyks jaukus ir šventinis „Lietuvos balso“ šeimos koncertas. Viename didžiausių koncertų projekto istorijoje susitiks ne tik „Lietuvos balso“, „Lietuvos balsas. Vaikai“ ir „Lietuvos balsas. Senjorai“ mokytojai, bet ir visų šešių sezonų nugalėtojai ir finalistai.

 

monika_liu_juoda_suknele

Vakaro metu kalėdine nuotaika alsuos visa arena, mat koncerto organizatoriai nusprendė, jog visi šventėje dirbsiantys žmonės taps Kalėdų seneliais. Tuo metu koncerto vedėjai Rolandas Mackevičius ir Karolina Meschino žada ne tik įspūdingą muzikinį reginį, bet ir planuoja atskleisti visų muzikos žvaigždžių šventines tradicijas ir ne visai patogias paslaptis bei kartu su Monikos Liu slaptais gebėjimais išsiaiškinti, kaip ateinantiems metams pritraukti sėkmę, meilę ir net pinigus.

 

„Vienos kelionės metu iš šamanų kalnuose parsivežiau ypatingą akmenį, kurį naudojant galima dirbti su žmogaus energija ir daryti jam įtaką. Ir tikrai tas mažas kristaliukas gali pakeisti žmonių likimus ir gyvenimus. O aš tiesiog būsiu tik tarpininkė tarp magiškų energijų ir vedėjų, kurių gyvenimą kitiems metams bandysim patobulinti“, – šypsosi savo burtais intriguojanti atlikėja Monika Liu.

 

Naujoji septintojo „Lietuvos balsas“ sezono mokytoja džiaugiasi šventes galėdama pasitikti su didžiule „Lietuvos balso“ šeima ir išduoda, jog savo pačios šeimos šventines tradicijas šiemet teko šiek tiek pakeisti.

 

„Mano šeima labai paprasta ir mūsų Kalėdos neišsiskiria ypatingas įvykiais, veiklomis. Tikrai susitikę ir susėdę prie stalo burtais neužsiimame. Susirenkame ir valgome. Kadangi šeima muzikali, kartais ir padainuojame. Bet man svarbiausia, kad tai yra vienintelis kartas metuose, kai susirenka visa šeima. Pakeitėme ir dar vieną turėtą tradiciją ir šiemet nusprendėme nesikeisti dovanomis ir jas dovanoti tik vaikams. Mūsų šeimoje tikrai ne daiktai yra svarbiausi, o dėmesys vienas kitam“, – apie savo šeimos šventes pasakoja Monika Liu.

 

O kokias savo šeimos Kalėdines ir naujametines tradicijas atskleis Donatas Montvydas, Justinas Jarutis, Monique, Mantas Jankavičius, Monika Marija ir kitos didžiausios „Lietuvos balsas“ žvaigždės, išgirsti ir pamatyti galima jau šį sekmadienį, šventiniame koncerte su „Lietuvos balso“ šeima, Vilniaus „Siemens“ arenoje. Kartu su projekto mokytojais, pasirodymus scenoje sukurs ir „Lietuvos balsas. Senjorai“ ryškiausi dalyviai: Romas, Nijolė, Jelena ir Irmantas, praėjusių sezonų nugalėtojai: Paulius Bagdonavičius, Julija Jegorova, Gerda, Kotryna Juodzevičiūtė bei praėjusių sezonų žvaigždės KaYra, Paulina, Kristupas, Sofija, Nikolė ir Gabrielius Vagelis.

 

Jau netrukus, sausio 5-ąją, LNK televizijos eteryje startuos ir septintasis „Lietuvos balso“ projekto sezonas.