Kai mylime ir esame mylimi, jaučiamės laimingi ir pakylėti. Priešingu atveju atrodo, kad meilė kelią į mūsų namus pamiršo amžiams. Galbūt dėlto, kad juose nėra dvasinės harmonijos? Norint pritraukti meilę – reikia siųsti teigiamą energiją „či“. Ruošiantis šv. Valentino dienai, reikėtų šiek tiek pertvarkyti namus pagal feng šui principus, kad geriau pratekėtų pozityvi energija…

 

Visų pirma namus reikia išvalyti nuo neigiamos energijos „ša“ – atsiminimų, ašarų, nusivylimų ir apmaudo. Lai džiovintų gėlių puokštės keliauja į šiukšlių dėžę, taip pat tie daiktai, kurie primena nelaimingą meilę (laiškai, nuotraukos, kiti niekučiai, buvusio mylimojo drabužiai). Kita vertus, labai brangių dovanų išmesti nebūtina. Tiesiog maždaug metus jų nenaudoti.

 

Kai kurie žmonės galvoja, kad norint pritraukti meilę, reikia dekoruoti miegamąjį. Tačiau meilė – tai ne vien seksas, todėl meilės simbolių turėtų būti visur: svetainėje, virtuvėje, vonioje, prieškambaryje. Antra vertus, nepaverskite savo namų kinų parduotuvėlės kopija. Jauskite saiką!

 

Meilės ir vedybų sritis pagal feng šui – dešinysis kambario kampas. Čia visada turėtų būti švaru ir tvarkinga, jokių aštrių ir smailų daiktų. Namuose reikėtų laikyti kažkokį daiktą, kuris simbolizuotų abipusę meilę:

 
  • Dvi gėlės, du medžiai, dvi saulės, dvi žvaigždės, dviejų upių santaka.
  • Vieniši žmonės gali pasikabinti paveikslą, kuriame pavaizduoti du įsimylėjėliai. Turintys antrą pusę nepažįstamų veidų interjere turėtų vengti.
  • Originalios nuotraukos su mylimuoju, menančios laimingas dienas.
  • Žydinti slyvos šakelė (gyva arba paveikslas) simbolizuoja sėkmę ir meilę.
  • Mandarininių ančių skulptūrėlės stiprina meilę.
  • Gražūs posakiai, pritraukiantys meilę, užrašyti raudonu ar rožiniu (meilės spalvų) rašikliu.
  • Eolo arfa – vėjo muzika. Ieškantys meilės kambaryje turėtų pasikabinti kinų varpelius su dvejais krištoliniais vamzdeliais ir besibučiuojančių žuvų simboliu.
  • Meilės altorius miegamajame taip pat gali pritraukti meilę. Ant medinio staliuko užtiesti šilkinę, raudoną ar rožinę staltiesę, padėti dvi tokios pačios spalvos žvakes, ką tik nuskintų bijūnų arba paveikslą, kuriame pavaizduotos šios gėlės, taip pat kokį nors asmenišką meilės simbolį.
  • Nesitikėkite, kad meilė ateis jau kitą dieną. Turėkite kantrybės, tikėkite ir rūpinkitės savimi!