Šią savaitę vyraus stipri energija ir daugiausiai laimės tie, kurie nesėdės rankų sudėję. Skatinama būti socialiems, drąsiems, tikėti savimi, tuomet pasaulis tikės jumis. Na, o trys Zodiako ženklai lapkričio 6-12 d. bus apdovanoti ypatingais likimo siurprizais ir naujomis galimybėmis.

 

AvinasWheel,With,Twelve,Signs,Of,The,Zodiac,Astrology,,Prediction,Of

 

Šios savaitės energija tobula pradėti kažką naujo ir didelio. Metas plėsti savo horizontus. Jeigu jau seniai svarstėte išbandyti kažką naujo, ilgiau nevalia atidėlioti. Negalvokite, kur tai nuves, tiesiog mėgaukitės procesu. Būtent jis, o ne galutinis rezultatas turėtų būti jūsų tikslas. Sėkmė šią savaitę bus jūsų pusėje, todėl net iškilus kliūtims jas įveiksite su šypsena veide. Artėjant savaitgaliui būsite skatinami laiką leisti pasyviau ir tai bus malonus atokvėpis po savaitės darbų.

 

Vėžys

 

Daugiausiai laimės tie, kurie nebijos rizikuoti. Priimdami sprendimus aplinkoje ieškokite ženklų, kurie sufleruos geriausią kelią. Visata jums siųs gana tiesiogines ir labai aiškias žinutes, neignoruokite jų! Lapkričio 6-12 d. gyvenimas primins pokerio žaidimą, kur laimi drąsiausi ir labiausiai pasitikintys savimi. Pirma savaitės pusė gali kelti nemažai streso, bet jis tik motyvuos judėti pirmyn ir padės iš savęs išspausti maksimalius rezultatus. Antroje savaitės pusėje laukia labai neįprastos ir įdomios patirtys.

 

Žuvys

 

Kad ir kokie nesutarimai bei konfliktai temdė jūsų kasdienybę, jie pagaliau baigsis. Šią savaitę galite tikėtis daug šviesos ir grožio. Klausykite savo intuicijos, ji labai stipri ir nuves teisingiausiu keliu. Nesipriešinkite tam, kas turi įvykti – tik veltui eikvosite energiją. Nors savaitės pradžia gali atrodyti kiek statiška, tarsi nieko reikšmingo apskritai nevyktų, netrukus įvykiai įgaus pagreitį ir patys negalėsite patikėti, kaip baigsis ramiai prasidėjusi savaitė.

 

 Autorius Jūratė Survilė