Rimantas Sinkevičius šio vakaro laidoje KK2 atskleis, kad dirbamas „Achemos“ bendrovėje per mėnesį uždirbdavo ir apie 40 tūkstančių litų. Tuo metu būsimasis politikas užėmė plėtros direktoriaus pareigas.

 

KK2_sumaz

„Buvo metai, kad netgi didesnis mėnesinis vidurkis būdavo. Buvo metai, kad apie 25 – 30 tūkst. litų mėnesinis atlyginimas siekė“, – laidoje kalbės R. Sinkevičius.

 

Dabartinis Susisiekimo ministras taip pat sakys, kad ne kartą yra gavęs ir pasiūlymų gauti kyšį už vienokį ar kitokį sprendimą Seime, tačiau niekada tokiais dalykais nesusiviliojo.

 

„Esu gavęs kyšio pasiūlymą, ir turbūt tokių pasiūlymų buvo ne vienas. Jų buvo gausiau man dirbant pirmą kadenciją Seime, tai yra 2000 – 2004 metais. Tada matyt buvo ta vadinama korupcija, ir samprata „viską galima nupirkti“ buvo labai gaji. Dabar tie dalykai retėja. Kaip Susisiekimo ministrui, buvo tokių užuominų, ne teikimo, o užuominų gal porą kartų“, – 19 val. 30 min. laidoje KK2 šį trečiadienio vakarą per LNK kalbės ministras.

 

Šiuo metu politikas gyvena Vilniaus pakraštyje 150 kv. metrų kotedže. Politikas pripažįsta, už gyvenamą vietą teko pakloti 400 tūkstančių litų: „Pinigėlių sąskaitoje turėjau, bet ne tiek daug, kad galėčiau leisti nusipirkti įrengtą namą. Šis namas buvo pirktas 2009 metų balandį su daline apdaila, su nesutvarkyta aplinka“.

 

Politikas laidoje taip pat atskleis, kaip susipažino su savo žmona Ligita.

 

„Ji baigė tą pačią specialybę kaip ir aš. Ir mokėsi tame pačiame fakultete, bet mes susipažinome jau po baigimo, Jonavos azotinių trąšų fabrike. Aš buvau vyrų bendrabučių tarybos narys, ir ji buvo moterų bendrabučio tarybos narė, kitaip sakant, buvome išrinkti į valdžią. Damos, norėdamos, kad būtų santykiai tinkami, vasario 23 dieną organizavo vyrų pasveikinimą, o mes organizuodavome kovo 8 dieną. Na tai per kovo 8 balių ir susipažinome, ir viskas prasidėjo. 11 mėnesių draugystės ir vestuvės“, – pasakos R. Sinkevičius.

 

R. Sinkevičius KK2 žurnalistams papasakos ir apie metus sovietinėje kariuomenėje.

 

„Iš kitos pusės armijoje pamatai kitą gyvenimo pusę. Vieną pusę matai, kai esi studentas, o ten pamatai kas yra „diedovščina“, kas yra santykiai tarp karininkų. Teko viską patirti, kas yra konkurencija tarp karininkų dėl karjeros, žvaigždutės. Viską pamačiau“, – apie kariuomenę prisiminė ministras.