Stanislovas Buškevičius netikėjo, kad po jo mylimos kalytės Nidos netekties šitaip išgyvens. Anapilin iškeliavo mylimiausia jo gyvenimo draugė. Buvęs Kauno vicemeras išgyveną skausmą, tarsi būtų netekęs artimo žmogaus.

 

„Jeigu man sakytų pasirink – Seimo narys, vicemeras, geras darbas, milijonas… Vienareikšmiškai sutikčiau sėdėti ant gatvės su ištiesta ranka, prašyti išmaldos, gyventi kaip ubagas, bet būtų šuo“, – KK2 žurnalistams šį antradienio vakarą 19.30 val. LNK laidoje KK2 kalbės politikas.vlcsnap-2015-05-05-11h41m26s195_1024x576

 

Kalytę Nidą Stanislovas nupirko savo dukrai Agnei, tačiau ši užaugo, išvažiavo į Vilnių mokytis, o politikas liko  su Nida.

 

„Prieš 15 metų nupirkom dukrai Agnei, pirkome Kalvarijų turguje už 50 litų“, – prisiminimais dalinosi buvęs Kauno vicemeras.

 

S. Buškevičius su keturkoje kartu sportuodavo ir valgydavo, ir kartu miegodavo.

„Labai sunku, kai taip prisiriši. 15, metų tai ne šiaip šuniukas. Aš su Nida sportuodavau, ji lakstydavo kartu su manimi. Prieš keletą metų šuneliui atsirado guzai, pirkau geriausius vitaminus, geriausią maistą“, – kalbėjo S. Buškevičius.

Po mylimo šunelio netekties politikas net kreipėsi į medikus. Buvusį vicemerą guodžia ir kaimynai, ir praeiviai, tačiau jis nieko su savimi padaryti negali, ašaros rieda kaip pupos.

 

„Niekada gyvenime nesu vartojęs raminamųjų, šiąnakt prireikė tabletės, kad galėčiau užmigti, be jokių šansų užmigt, tokia tuštuma, liūdesys. Nieko negaliu daryti, labai sunku“, – KK2 žurnalistams pasakojo S. Buškevičius.

Pasak medikų, mylimo augintinio netektis, prilygsta didžiulei traumai. Todėl patariama nedelsiant įsigyti naują augintinį, kuris užpildytų atsivėrusią tuštumą.

Tačiau politikas apie naują augintinį net negali pagalvoti. „Aš antrą kartą mirties neiškęsiu, man naujas šuo primins Nidą. Nepakeis man jos naujas šuo. 15 metų – ne juokas. Visur kartu – miegot, kelionėse. Tai yra tikra tragedija“, – toliau guodėsi politikas.

Stanislovas niekaip negali pamiršti akimirkos, kai paskutinį kartą matė savo augintinį.

 

„Kai išvažinėjau iš veterinarijos klinikos, tai ji prie priėjo prie manęs, pažiurėjo man į akis… Pagalvojau, kad aš ją matau paskutinį kartą. Buvo atsisveikinimas žvilgsniais. Tikėjausi iki paskutinio, bet kraujas pradėjo eiti iš šlapimo pūslės ir Nida numirė“, – paskutinėmis keturkojo gyvenimo akimirkomis dalinosi S. Buškevičius.

Plačiau apie Stanislovo Buškevičiaus ir jo augintinės Nidos istoriją žiūrėkite šį antradienio vakarą 19.30 val. per LNK laidoje KK2.