Daugiau nei 50 smūgių, 22 iš jų – į galvos sritį. Aštuoniolikmečio Donato nepažino ne tik jo kūną Liolių miestelio (Kelmės r.) centre radę kaimynai, bet ir vaikino artimieji. 20-metis žudikas buvo suimtas tą patį rytą, tačiau jis teisme prisidengė visiškai nieko neatsimenąs. Donato mama ir močiutė negali patikėti, kad bausmė žudikui sumažinta nuo 13 iki 11 metų, nes teismas nustatė, kad nužudymas buvo nežiaurus.

 

Sroves stop1

 

 

„Tai kas tada yra žiauru? – klausia nužudytojo močiutė, – turbūt jeigu jų pačių artimą žmogų nužudytų, tai tada jau būtų žiauru“, – piktinasi moteris. Donato mamai skaudžiausia, kad sūnaus mirtis tokia beprasmiška, kad neliko ne tik jos vienintelio vaiko, bet ir jos pačios sveikatos, kad nebeišsipildys Donato svajonė tapti kariu ir ginti Lietuvą.

 

Sroves stop2

 

O ramiame Kelmės rajono miestelyje sklando dar didesnis nerimas. Tą pačią naktį, kai buvo nužudytas aštuoniolikmetis vaikinas, miestelyje dingo pusamžė moteris. Jos kūnas po dviejų savaičių rastas labai netoli tos pačios vietos, kur buvo nužudytas Donatas. Nepaisant to, kad moteriai buvo lūžusi nosis ir žandikaulis, teisėsaugos pareigūnai ir ekspertai tvirtina, kad moters mirtis nesmurtinė. Neva, ji susižalojo krisdama. Nei Donato artimieji, nei kiti Liolių gyventojai niekaip nesupranta, kaip galima taip susižaloti krentant ant samanų pamiškėje. Žmonės įtaria, kad Donato žudiko sąžinę gali slėgti ir dar viena žmogžudystė. Galbūt ir pats Donatas nužudytas tik dėl to, kad tapo kito nusikaltimo liudininku. Daugybė klausimų, artimųjų neviltis ir miestelio gyventojų neįtikinantys teisėsaugos atstovų argumentai TV3 laidoje „Prieš srovę“ šį vakarą 20 val.

 

Sroves stop3

 

Kita laidos istorija supažindins su dar viena viltį beprarandančia motina. Neįgalų septyniolikmetį auginanti Danutė po vieno vakaro įvykių pagalbos kreipėsi, kur tik įmanoma. Jos fiziškai ir protiškai neįgalus vyresnėlis seksualiai tvirkino jaunesnį, trejų metų sūnelį. Valdininkų siūlymas laukti pagalbos moters neguodžia, nes ji bijo, kad sulaukti dabar tegali tragedijos. Ji pati bijo būti išprievartauta neprognozuojamo sūnaus. Kaip moterį priėmė vietos gydytojai? Ką išsigandusiai mamai pažadės valdininkai? Taip pat laidoje „Prieš srovę“ epilepsija sergančio Vadimo istorija. Ar tikrai vyrą apvogė, kai jį parduotuvėje ištiko priepuolis? Kodėl policija bent kartą per metus gauna Vadimo pareiškimą, kad jį apvogė ir sumušė, bet nė karto jo skundai nepasitvirtino? Intriguojančios istorijos jau šį vakarą laidoje „Prieš srovę“.

 

 „Prieš srovę“ – antradieniais 20val. per TV3!