Planetų išsidėstymas gimimo akimirką lemia ne tik asmenines savybes, bet ir formuoja spintos turinį. Sužinokite, kas būdinga kiekvienam Zodiako ženklui ir sužibėkite, kaip tik mokate geriausiai.

 

Zodiac,Collection,With,Beautiful,Woman,Characters,In,Female,Astrology,Concept,

Avinas (03.21–04.20)

   

Šio ženklo atstovus valdo Marsas, todėl apdovanoti lyderio talentu. Pasitiki savimi ir kliaujasi asmenine nuomone, nepataikauja greitai besikeičiančioms tendencijoms. Renkasi modernią klasiką, t. y. juodus drabužius, tačiau kuria unikalų stilių. Apranga leidžia atsiskleisti jų tapatumui ir gerosioms savybėms, taip pat suteikia griežtumo, disciplinuotumo, valdingumo ar seksualumo (kai reikia). Rekomenduojama derinti įvairias faktūras: blizgią odą ir plunksnas, dirbtinį kailį, šilką ir moherio vilną. Juodas derinys nebus nuobodus naudojant įdomaus, nestandartinio dizaino, architektūrinius drabužius. Unikalumas paprastume – pagrindinis Avinų koziris. Gal todėl jie visada atrodo profesionaliai ir sudaro patikimų specialistų įvaizdį?

 

Jautis (04.21–05.21)

 

Jautis glaudžiasi prie Veneros, o tai reiškia komforto ir estetikos poreikį. Jei tik gali sau leisti, šie žmonės atsisako kostiumų ir kitos įpareigojančios aprangos. Uniforma slegia ir kelia depresiją. Dievina patogius, laisvai kirptus, vadinamojo skandinaviško stiliaus drabužius. Tai tokia apranga, kuri nevaržo judesių ir nepabrėžia kūno linijų. Tinka tiek žemę šluojančios kelnės, tiek iki kelių nutįsę megztiniai. Nepaisant potraukio laisvalaikio ir namų aprangai, turi išskirtinį skonį spalvoms ir raštams. Aprangoje dažniausiai maišosi visos vaivorykštės spalvos, o vieną ornamentą dengia kitas. Persistengus kyla rizika tapti komišku personažu. Rekomenduojama nepamiršti saiko (o tai sunku) ir kuriant vieną įvaizdį nenaudoti daugiau kaip trijų spalvų ir dviejų raštų.

 

Dvyniai (05.22–06.21)

 

Dvynių asmenybė yra dvilypė, tarsi viename kūne gyventų du žmonės. Ši unikali dermė atsispindi aprangoje. Oro ženklams patinka priešingos lyties apranga ir aksesuarai. Jie drąsiai lenda į svetimą spintą ir ima tai, ko neturi savo garderobe arba kas nepriimta visuomenėje. Moterys mielai rengiasi sportiniu, roko ar militaristiniu stiliumi. Moka suderinti per didelio dydžio kostiumą, grubią avalynę ir kaklaraištį. Vyrai linksta į moterišką pusę. Nevengia gėlėtų raštų, spalvų, puošiasi skarelėmis, odinėmis apyrankėmis, mėgsta dekoratyvią juvelyriką. Nevengia eksperimentų, todėl dažnai tampa mados inovatoriais. Vienintelis patarimas – išlaikyti dermę tarp vyriško ir moteriško prado, kad unisex apranga atrodytų ne kaip tobulas derinys, o kaip spontaniškas spendimas.

 

Vėžys (06.22–07.22)

 

Mėnulio globotiniai – jautrios asmenybės, kurių emocijos kinta cikliškai. Tai užlieja džiaugsmo potvyniai, tai kankina liūdesio atoslūgiai. Vengia perteklinių dirgiklių, galinčių išmušti iš trapios pusiausvyros. Siūloma kliautis klasika, kuri universali ir niekada neišeina iš mados. Tiesios linijos, šiek tiek per liemenį įimti siluetai, glotnūs paviršiai, neutralios spalvos padeda sukurti garderobą, kuriame skirtingi elementai dera vienas su kitu. Vėžiams nereikia galvos skausmo dėl to, jog nėra ko apsirengti. Kai kas gali pavadinti aprangą nuobodžia, pasenusia, tačiau jų prigimtis nereikalauja vaikščioti gatve lyg podiumu. Susilieję su praeiviais išsaugo anonimiškumą ir reprezentatyvumą. Be to, klasika lengvai pritaikoma prie gyvenimo būdo.

 

Liūtas (07.23–08.21)

 

Saulės įtaka lemia pagrindines Liūtų asmenines savybes – charizmą, teatrališkumą, garbės ir dėmesio troškimą. Jų apranga rėkte rėkia: „Pažiūrėkite į mane.“ Liūtai yra didžiausi stiliaus savimylos. Milžiniškas ego kartu su noru nustebinti, unikalumo troškulys ir priklausomybė nuo komplimentų skatina drąsiai nardyti mados pasaulyje. Aplinkiniai negali likti abejingi: myli arba nekenčia, giria arba kritikuoja, kopijuoja arba… kopijuoja. Liūtams būdinga gigantomanija. Dievina išskirtines akį traukiančias detales. Tai gali būti skrybėlė, kurios skersmuo prilygsta lietsargiui, milžiniška dirbtinė gėlė atlape arba kaspinas po kaklu. Kelių metrų ilgio megztas šalikas arba rankinė, kurioje telpa pusė gyvenimo.

 

Mergelė (08.22–09.23)

 

Tai didžiausi perfekcionistai. Jų aprangoje nerasite prairusios siūlės, išsipešusio siūlo ar dėmelės. Negali pakęsti netvarkos, todėl sulamdyti rūbai – baisiausias košmaras, koks gali nutikti. Žemės globotiniai tvirtai stovi ant kojų ir į aprangą žvelgia praktiškai. Jei yra problema, ji bus išspręsta. Šio ženklo atstovams rekomenduojama puoštis metalo faktūros imitacijomis – auksine, sidabrine, vario… Tai ne tik suteikia futuristinį prieskonį, bet ir išsprendžia glamžymosi iššūkį. Puiki išeitis – nelygių faktūrų audiniai, kurie jau atrodo netobuli, todėl paslepia dėvėjimo požymius. Stovėti valandų valandas prie lyginimo lentos – ne Mergelių pašaukimas. Juk žino, kaip neapsunkinti rytinės ruošos.

 

Svarstyklės (09.24–10.23)

 

Šis Oro ženklas garsėja nepastovumu. Linksta ten, kur pučia vėjas. Mėgsta permainas ir nori jausti aktualijų pulsą, todėl akylai seka mados naujienas. Labiausiai pataikauja tendencijoms ir reguliariai atnaujina garderobą pagal sezoną. Venera apdovanojo šiuos žmones estetikos pojūčiu, o dėl impulsyvumo ir momentinių norų jie negaili pinigų aprangai. Derėtų nepamesti proto ir nepasiduoti vartotojiškam pirkimui. Viskas, kas gražiai gula ant manekenų parduotuvių vitrinose, nebūtinai tinka asmeniškai. Itin praverstų profesionalios stilistų konsultacijos – išmokytų panaudoti tendencijas savo naudai. Kita vertus, draugai labai mėgsta Svarstykles, nes jiems atitenka rūbų likučiai po eilinės spintos revizijos.

 

Skorpionas (10.24–11.22)

 

Kiti Zodiako ženklai turėtų mokytis iš Skorpionų meno derinti faktūras, spalvas ir raštus. Dėl įgimto stiliaus pojūčio intuityviai jaučia, kaip sukurti įdomų, sykiu harmoningą įvaizdį. Šie žmonės naudoja aprangą ne tik tam, kad paveiktų aplinkinius (mezgant pažintis, kopiant karjeros laiptais), bet ir realizuotų save kaip kūrėjai. Neretai rūbai tampa saviraiškos priemone. Pasirenka skiriamąją detalę, kurią atkartoja kurdami įvaizdį. Kaupimo poreikį patenkina batų, rankinių, apyrankių, akinių nuo saulės kolekcionavimas. Bėda ta, kad sulaukę įvertinimo ir net pripažinimo Skorpionai gali išpuikti. Tuomet pradeda patarinėti aplinkiniams, nors niekas neprašo stiliaus konsultacijų. Norint išlaikyti gerus santykius, reikėtų nusiimti visažinio karūną ir leisti kitiems spręsti patiems.

 

Šaulys (11.23–12.22)

 

Šaulius lengva pastebėti gatvėje. Mat mėgsta puošnumą, dažnai balansuoja ties dienos ir vakaro apranga. Jei tik leistų aplinkybės, demonstruotų daug nuogo kūno. Moterys dievina gilias iškirptes ir trumpus sijonus. Vyrai nevengia aptemptų marškinėlių ir dažnai nemūvi kojinių. Dar vienas skiriamasis ženklas – pomėgis blizgučiams. Kristalais puošti rūbai patinka abiejų lyčių atstovams, o kur dar papuošalai ir aksesuarai iš metalo. Moterys puikiai panaudoja proginius rūbus dienai, pavyzdžiui, pūstą tiulio sijoną derina su kareiviškais aulinukais, naktinukų stiliaus suknelę – su motociklininko striuke. Šaulių apranga neretai ryški, todėl rekomenduojama vengti gyvūnų kailio raštų ir spalvų kontrastų. Kita vertus, iš jų galima pasimokyti, kaip turėtų atrodyti vakarėlio įvaizdis.

 

Ožiaragis (12.23–01.20)

 

Šis Žemės ženklas išsiskiria darbštumu, lojalumu ir konservatyvumu. Tai labiausiai darbą vertinantys žmonės, kurie viską pasiekia savo protu ir rankomis. Ožiaragiams patinka klasika, tik ne bet kokia. Dažnai jų laisvalaikio apranga nenukrypsta toli nuo biuro įvaizdžio. Kitaip tariant, švarkai – geriausi draugai. Tai universalus ir lengvai pritaikomas garderobo elementas, derantis tiek su kelnėmis, suknelėmis, tiek su įvairaus modelio sijonais. Surinkus švarkų kolekciją (nuo odinio, velvetinio, aksominio iki lininio, džinsinio, tvido) kaskart galima išgauti naują rezultatą. Kita Ožiaragių silpnybė – siūlės. Jie mėgsta dekoratyvinius dygsnius ant rūbų, batų, rankinių. Tai asocijuojasi su protinga ir talentinga akademine bendruomene.

 

Vandenis (01.21–02.18)

 

Jeigu kam nors rūpi sudaryti gerą pirmą nuomonę, tai – Vandeniai. Apranga atskleidžia socialinį statusą, pajamas ir pomėgius. Vertina prestižą ir kokybę, todėl renkasi atpažįstamus prekių ženklus. Logotipais marginti drabužiai, išraiškingi aksesuarai su monogramomis, net kvepalai privalo atitikti aukščiausius standartus. Dėl šio pomėgio apranga gali virsti vienu reklaminiu stendu. Už etiketes ir garsų vardą Vandeniai pasirengę mokėti daugiau, tačiau viskam yra limitai. Norint nenuskriausti piniginės, patartina pasižvalgyti po dėvėtų rūbų internetines platformas ar užsukti į fizines parduotuves. Daugelis Vandenių mėgsta tokias lobių medžiokles. Padus kutena azartas rasti firminį drabužį už juokingai mažą kainą. Didžiausias pavojus – susižavėti pigiais plagiatais, kurie niekada neatstos originalo.

 

Žuvys (02.19–03.20)

 

Meniškos sielos asmenybės renkasi bohemišką stilių, vyrauja tekantys, plazdantys siluetai. Vandens ženklams reikia dinamikos, todėl tinka ploni, skaidrūs arba minkšti, lengvai krintantys audiniai. Tekstilė, kuri išlaiko savo formą, įkalina Žuvis lyg tinkle. Šio ženklo atstovai – šiuolaikiniai hipiai. Moterys naudoja daug romantinių ar liaudiškų detalių, vyrams prie širdies – keliautojo įvaizdis. Vertina rankų darbo drabužius iš natūralių žaliavų. Jaučiasi artimi gamtai, todėl jų spalvų paletė – neutrali, prislopinta, kartais pablukusi, tarsi nudėvėta. Vertina kuklumą ir paprastumą, rankinę keičia į kuprinę, basutes – į sandalus, šalikus – į skaras, vietoj švarkų dėvi megztinius, vietoj marškinių – tunikas. Nemėgsta užsegimų, užtrauktukų, tačiau nesiskiria su galvos apdangalais.

 

Autorius Jurgita Ramanauskienė