Vaikystėje tikriausiai visi mėgdavo šokinėti per balas ir krykšdavo iš džiaugsmo, pamatę iš dangaus krintančius lietaus lašus. Tačiau ne tik vaikus ypatingai veikia lietus, kylantis iš drėgmės ciklo. Kažkas yra magiško lietuje…

 

lietus

Lietus yra tikrai magiškas. Be lietaus niekas neaugtų. Žolė ir medžiai atrodo gaiviai žalios spalvos po vaivorykštės, kai yra nuplauti lietaus. Jie tarytum sužaliuoja su nauja jėga ir atkakliai stiebiasi į maloniai šildančius saulės spindulius.

 

Mūsų protėviai garbino lietaus dievą. Norėdami jį pagerbti atlikdavo tam tikrus ritualus, kad sukeltų lietų, jeigu žemė ilgai nesugėrė jokios drėgmės, džiūvo ir skeldėjo. Lietaus vandenys turi magiškų savybių sveikatai.

 

Kitaip tariant, jeigu nusipraustumėte su lietaus vandeniu, atsikratytumėte viso negatyvo. Nusiplauti reikia ne tik veidą, bet ir rankas, sprandą, nugarą. Nebūtina reikia ilgai laukti lietaus, galima surinkti lietaus vandenį į kokį nors indą ir vėliau jį panaudoti apsiprausimui. Be abejo, geriau, kad vanduo būtų „šviežias“ ir surinktas ne miesto teritorijoje, bet kur nors labiau gamtos apsuptyje. Svarbu ir laikas, kada renkamas lietaus vanduo, kad jis tikrai turėtų magišką galią.

 

Lietaus vanduo turėtų būti renkamas apie vidurdienį, tada jis paskatins turėti naujų idėjų, padės kopti karjeros kopėčiomis, sumažins galvos skausmą, padeda išvengti nuo depresijos, paskatina imtis aktyvių veiksmų, atsikratyti blogų minčių, atsikratyti beprasmių baimių. Kita vertus, lietaus vanduo auštant ar saulei leidžiantis buvo laikomas „protėvių vandeniu“.

 

Lietaus vanduo, renkamas nuo 12 iki 18 valandos, padeda atskleisti intuiciją, normalizuoja mąstymo srautą, suteikia harmonijos jausmą, ramina nervus, gali net suteikti paranormalų gebėjimą pamatyti daugiau nei kiti. Vidurdienio lietaus vanduo būdavo naudojamas gyduolių, gaminti vaistams ir gydyti žmogaus kūnui.

 

Naktinį lietaus vandenį naudojo juodąją magiją praktikuojantys magai ir burtininkai, nes tikėta, kad jis padeda įgyvendinti ritualus. Lietaus vanduo labai naudingas kambariniams augalams. Vanduo po lietaus turėtų būti paliekamas ant palangės vienai parai, kad jis sugertų Saulės ir Mėnulio energiją. Tada šiuo vandeniu jau galima laistyti augalus. Tuo pačiu metu galima ir net reikia sakyti meilę ir šiltus jausmus demonstruojančius žodžius, palinkėti augalams gerai augti, žydėti ir vešėti.

 

Toks vanduo – lyg vaistai iš gamtos gražiems ir sveikiems plaukams. Lietaus vandens duodamas rezultatas pranoksta bet kokias grožio priemones, kurių galima įsigyti kosmetikos prekių parduotuvėse. Tačiau yra vienas „BET“: tam, kad lietaus vandens poveikis nenuviltų, reikia pasitelkti magiją, lietaus reikia laukti kažkur toli nuo miesto gatvių, išmetamųjų automobilių dujų ir kitų sveikatai pavojingų garų. Tada jau galima leisti pasireikšti gydančiai lietaus vandens magijai!