Šį šeštadienį, rugsėjo 8-ąją, 19.00 val. tiesiogiai rodomas populiariausias šokių projektas Lietuvoje „Šok su manimi“ žada grandiozinį projekto atidarymą su daugiau nei šimtu kviestinių muzikos, teatro ir šokių profesionalų bei septyniolika jau TV3 žiūrovų širdis spėjusių užkariauti projekto porų. Dar viena staigmena TV3 projekto gerbėjams – nuo šiol balsuoti už savo mylimiausias poras bus galima visiškai nemokamai.

 

Pirmą kartą Lietuvos televizijų istorijoje balsavimas už mėgstamiausius projekto dalyvius bus nemokamas skambinant bet kurio operatoriaus ryšiu. Balsavimas bus absoliučiai nemokamas – nebus net sujungimo mokesčio. Ketvirtajame „Šok su manimi“ sezone bus balsuojama tik skambučiais. Trumposiomis žinutėmis (SMS) balsavimo nebus.

 

„Šį sprendimą priėmėme siekdami visiško objektyvumo. Iš vieno abonento numerio skambinti bus galima tik vieną kartą per visą vieną laidą. Jei žiūrovai bandys iš vieno abonento balsuoti daugiau kartų, kiti skambučiai nebus fiksuojami“, – apie naujovę pasakoja „Šok su manimi“ vykdomoji prodiuserė Neringa Kavaliauskienė.

 

Atidavus balsą už savo mylimą „Šok su manimi“ porą, telefonu nuskambės šokėjų poros padėka. „‚Šok su manimi‘ komandai ypač svarbus kiekvieno žiūrovo balsas ir nuomonė, kaip tik todėl nuspręsta pasirinkti nemokamą balsavimo sistemą. Siekiame kuo didesnio objektyvumo“, – sprendimą komentuoja N. Kavaliauskienė.

 

Balsuodami už mylimiausią „Šok su manimi“ porą TV3 televizijos žiūrovai turės galimybę laimėti ir televizorių bei kvietimų atvykti į tiesiogines „Šok su manimi“ transliacijas studijoje. Televizorių dovanos televizija „Interaktyvioji Gala“, per kurią nuo šiol bus galima matyti ir mėgstamus „Viasat“ sporto ir filmų kanalus. Visą „Šok su manimi“ balsavimą tradiciškai prižiūrės audito kompanija „Grant Thorton Rimess“.

 

Populiariausio šokių projekto Lietuvoje „Šok su manimi“ premjera – jau šį šeštadienį 19.00 val. tiesiogiai tik per TV3!