Buvo akimirkų, kai aplinkinių vertinimai taip slėgė, kad vardan ramybės garsaus tenoro Merūno Vitulskio tuomet dar širdies draugė Erika netgi galvojo apie santykių nutraukimą… Apie tai moteris papasakos jau šį pirmadienio vakarą gyvenimo būdo laidoje „Nuo… Iki…“.

 

VITULSKIENE_sumaz

 

„Merūnas žinojo mano charakterį, kad aš tikrai galiu tą padaryti – spjauti, bėgti, lėkti, ir pasakyti: „Ačiū, pabuvau, už teks“. Bet jis man savo meilę įrodė. Jis buvo vyras, kuris tinkamu momentu sugebėdavo paimti mane už rankos ir tyliai paduoti tą kulką….“, – pasakos E. Vitulskienė. Moteris prisimins laiką, kai muzikiniame TV projekte išgarsėjus Merūnui, po padidinamuoju visuomenės ir žiniasklaidos stiklus pateko ir ji.

 

„Mane aptarinėjo nuo A iki Z: nuo plaukų spalvos, iki kūno sudėjimo, iki kokia aš – gera, ar bloga, protinga ar nelabai. Baisiausia buvo, kad kur kas skausmingiau į tai reagavo mūsų artimieji, kurie girdėjo daug daugiau, nei mes. Sunku juos įtikinti – nereaguokit, kai šukės sminga. Reikėjo to išmokti. Tačiau nužliumbi porą „rozų“, ir išmoksti… “, – pasakos Erika.

 

Skaudžių komentarų Erika neslėps sulaukianti ir dabar. Tiesa, jie moters nebeskaudina. „Per pastarąjį dešimtmetį užsiauginau storą odą…“, – teigs Erika.

 

Gyvenimo būdo laida „Nuo… Iki…“ jau šį pirmadienio vakarą 20.25 val. per LNK.