Artėjant BTV „Muzikinės kaukės” finalui dalyviai  stoja kovon vienas prieš kitą ir nesiliauja stebinti. Pasirodymai tokie stulbinami, kad net komisija pasimetusi.

 

kauke_spekite kauke_spekite kauke_spekite

 

„Visi jūs nuostabūs, visi talentingi. Jums visiems norėtųsi duoti po aukščiausią balą”, – kalbėjo Vytenis Pauliukaitis.

 

 

kauke_spekite

 

Aktorė Ineta Stasiulytė komisiją ir visus projekto dalyvius privertė netekti žado. Po grimo muzikinio šou dalyvė tapo neatpažįstama. Aktorė įkūnijo  Ovidijų Vyšniauską. „Oi, jausmas neapsakomas. Tapau visiškai plika. Manęs niekas nepažino. Mūsų grimo ekspertės profesionaliai atliko savo darbą. Esu joms labai dėkinga”.

 

kauke_spekite kauke_spekite

 

Muzikinio projekto dalyvei buvo nelengva. Inetai teko sunki rolė – ne tik įsikūnyti į dainininką vyrą, ištverti ilgas grimo valandas, bet ir perprasti Ovidijaus Vyšniausko balso tembrą. „Buvo tikrai nelengva. Daug dirbau, repetavau. Bandžiau perprasti dainininko manieras. Sunku buvo atkartoti balso tembrą”, – dalinosi įspūdžiais Ineta.

 

kauke_spekite kauke_spekite

 

Donatui Čižauskui taip pat šį kartą teko paplušėti. Muzikinio šou dalyvis įkūnijo moterį dainininkę – Suzi Quatro.

 

kauke_spekite

 

„Ši dainininkė man patinka. Labai sudėtinga nebuvo perprasti jos balso tembrą ar judesius. Man sunkiausia buvo šokti su aukštakulniais. Tikiuosi tai buvo mano paskutinis kartas”, – juokėsi Donatas.

 

kauke_spekite

 

Inetos ir Donato bei kitų „Muzikinės kaukės” dalyvių, pasirodymus pamatysite jau šį šeštadienį 19.30 val. per BTV.