Trečiadienio popietę į Vilniaus gatves išriedėjo ryškiaspalviais balionais papuoštas trečios serijos BMW automobilis. Visų miestiečių dėmesį prikaustė ne tik pats automobilis, puošmenos, bet ir iš automobilio garsiai sklindanti muzika bei… mojuojantys keturi keleiviai. Kas jie?

 

Teleloto

 

Tai keturi linksmieji „Teleloto“ vedėjai, kurie nusprendė pradžiuginti sostinės gyventojus. Juk žinomiausia lietuviška loterija – viena ilgiausiai gyvuojančių TV laidų. Balandžio mėnesį „Teleloto“ švenčia jau 20-tąjį gimtadienį.

 

Teleloto

 

Jurgita Drabatienė, Eglė Jackūnienė, Vytenis Sinkevičius ir Vitalijus Zuikauskas į pasivažinėjimą išvyko ne tuščiomis – su pilnu puodu dovanų, kurias dalino sutiktiems praeiviams. Daug džiaugsmo, šypsenų, bendravimo – miestiečiai buvo puikiai nusiteikę. Iš automobilio salono skambėjo nuotaikinga daina – tai naujasis „Teleloto“ hitas, kurio premjera – jau šio sekmadienio laidoje.

 

Teleloto

 

Trečios serijos automobilis BMW su automatine pavarų dėže džiaugsmingam vedėjų pasivažinėjimui pasirinktas ne atsitiktinai. 10 BMW 318i automobilių atiteks žaidėjams „Teleloto“ 20-tojo gimtadienio proga!

 

Teleloto