„Šią savaitę LNK interneto televizijos greitųjų pasimatymų šou sužibs nauja viltis, nes du nauji dalyviai Palangoje jau spirga, kaip nori susipažinti aklajame pasimatyme“, – sako laidos „Pasakyk man –TAIP!“ vedėja Agnė Kulitaitė.

 

pasakyk-man-taip-1

Už uždangos vienas su kitu susipažins, rodos, visiškai skirtingi žmonės – Antanas, ekstremaliomis veiklomis išgarsėjusi ekscentriška socialinių tinklų žvaigždė, turinti šimtus tūkstančių sekėjų, ir vilnietė Jolanta, vertinanti natūralų grožį ir ramybę.

 

„Pabandysiu pasakyti „taip“, kas benutiktų“, – prieš pasimatymą žadėjo Antanas.

 

Milijonus patiktukų socialiniuose tinkluose renkantis Antanas prisistato taip: „Darau nesąmones, pavyzdžiui, važiuoju iš Vilniaus į Palangą su riedučiais, o neseniai iš Palangos į Rygą vykau su paspirtuku, esu bandęs užsikasti karste.“

 

Į akląjį „Pasakyk man – TAIP!“ pasimatymą atvykusi Jolanta pabrėžia savo natūralumą: „Nusiteikusi prieš bet kokias plastines operacijas, esu labai švelni, maloni, gera mergaitė ir norėčiau, kad vyras mane vertintų už natūralų grožį.“

 

Antanas dievina keliones, dalį laiko praleidžia Ispanijoje, o Jolanta sako, kad nemėgsta keliauti, nebent tik iš Vilniaus vykti į Palangą, o būdama užsienyje ieško… Vilniaus. Tačiau jiems abiem patinka Palanga, žemaičiai ir žemaičių blynai.

 

Jolanta yra išbandžiusi save įvairiuose darbuose restoranuose: dirbo ir barmene, ir padavėja, ir administratore, ir direktore, ir technologe,  ir picų kepėja. Ji vyrą, vėlai grįžtantį po darbų, sutiktų prigaminusi daug maisto ir pasipuošusi. „Labai skaniai gaminu“, – sakė Jolanta, Antanui pažadėjusi iškepti žemaičių blynų su mėsa.

 

„Skamba kaip svajonių žmona“, – šypsojosi vaikinas.

 

Maža to, Jolanta – tikra romantikė. „Norėčiau, kad man pasipirštų prie jūros, norėčiau ir vestuvių prie jūros, be tėvų, senelių, tik su draugais, su plastmasinėmis amerikietiškomis kėdėmis ir kunigu aktoriumi“, – svajonę iš amerikietiškų romantinių komedijų atskleidė į pasimatymą atvykusi Jolanta.

 

„O jei mes eitume pajūriu ir aš tau leisčiau išsirinkti žvaigždę, kurią padovanočiau?“ – klausė Antanas.

 

„Išsilydyčiau“, – atsakė Jolanta.

 

Tačiau uždangai nukritus natūralų grožį dievinanti mergina išvydo tatuiruotą, dažytais plaukais, su auskarais ausyse vaikiną. Ir staiga Antano pažadas padovanoti jai ne tik žvaigždę, bet ir ekstremalų skrydį parašiutu pakibo ant plauko. Kaip baigsis socialinių tinklų žvaigždės Antano ir vilnietės Jolantos pasimatymas? Ar jis ištars pažadėtąjį „taip“? Žiūrėkite „Pasakyk man –TAIP!“ per lnk.lt jau dabar.