Jau įsibėgėjusiame jubiliejiniame, dvidešimtajame, TV3 televizijos sezone, kurio premjera – šį sekmadienį, rugsėjo 2-ąją, 19.30 val. bus tiesiogiai transliuojama iš Vilniaus Katedros aikštės, rudeniop startuosiančiame analogų Lietuvoje neturinčiame grandioziniame muzikiniame projekte „X Faktorius“ pilkojo kardinolo vaidmenį užims žinomas dainininkas, žurnalistas, TV3 laidų vedėjas Marijus Mikutavičius. Jei jam būnant paaugliu būtų vykęs toks projektas, greičiausiai Marijus būtų mėginęs jame dalyvauti. „Aš labai ilgai ieškojau savęs ir svarsčiau, kuo noriu būti. Besiblaškantiems, kaip aš, tokie projektai – pats tas. Čia visada gali pasitikrinti, kas iš tavęs jau nebeišeis, o ko dar gali tikėtis“, – sako „X Faktoriaus“ vedėjas ir tikisi, kad kaip tik todėl projekte dalyvauja tiek daug jaunų, savo ateities tebeieškančių žmonių.

 

„Ji prasidėjo vaikystėje, kai tėvai liepė lankyti muzikos mokyklą, fortepijono specialybę. Po ketverių metų aš ją mečiau, nes be to dar lankiau ir futbolo treniruotes. Kartą daktarai patarė ko nors atsisakyti, nes dėl krūvių rado kažkokių širdies defektų. Pianino dangtį namie pakėliau tik po kelerių metų, bet tuomet jau buvau susidomėjęs roko muzika ir savarankiškai pradėjau mokytis groti gitara“, – apie ją – muzikinės karjeros pradžią – atvirai pasakoja „X Faktoriaus“ vedėjas. Sako, tada dar ir spintoje dainuodavo mėgstamų roko grupių dainas. Spintoje, nes rėkė per garsiai ir gąsdino kaimynus… „Būdamas studentas nuėjau į pradedančiųjų grupių koncertą vienoje Vilniaus vidurinėje. Po koncerto iš grupės, pavadinimu ‚Bovy‘, ėmiau interviu, bet kartu pasisiūliau tapti jų vokalistu. Viskas taip ir prasidėjo“, – apie neįtikėtiną muzikinės karjeros pradžią pasakoja Marijus.

 

Paklaustas apie dalyvavimą „X Faktoriuje“, TV3 veidas atsako, kad užvis labiausiai jam patinka bendrauti su žmonėmis, dažniausiai – tiesiog būti šalia jų. „‚X Faktoriuje‘ tokia galimybė pasiekiama itin lengvai – čia labai daug dalyvių. Be to, visa kūrybinė komanda labai jauki, pažįstama. Dirbdamas jauti emocinį komfortą, o tai, sutikite, kiekvienoje veikloje labai svarbu“, – „X Faktoriaus“ užkulisius praskleidžia šou vedėjas.

 

Marijus sako, kad darbas „X Faktoriuje“ – malonus. O kai jis toks, tarp kitų gausybės darbų pavyksta viską suderinti. Ar jis kada nors ieškojo savojo „x faktoriaus“? „Tiesą sakant, jokio ‚x faktoriaus‘ savyje neieškojau. Vieną gražią dieną mane tiesiog pradėjo rodyti per teliką, o kartu su juo atėjo ir visos įmanomos pasekmės. Aš tiesiog gyvenau savo gyvenimą ir dariau dalykus, kurie man atrodė teisingi“, – dėsto kuklus išlikdamas M. Mikutavičius.

 

O kaip buvo iki televizijos durims atsiveriant? „Vaikystėje su kiek vyresne mergaite duetu turėjau dainuoti legendinėje ‚Dainų dainelėje‘, tačiau per patį konkursą man… išpjovė apendicitą ir pasirodymas žlugo. Labai dėl to krimtausi. Paskui jau tik su grupe ‚Bovy‘ dalyvavome ‚Blogiausių grupių festivalyje‘ ir tapome laureatais“, – sako juokdamasis dabar jau gerbiamas dainininkas.

 

Ko geriausias „X Faktoriaus“ dalyvių draugas palinkės visiems, svajojantiems pasirašyti kontraktą su viena didžiausių leidybinių kompanijų „Sony Music Entertainment“ ir užkariauti pasaulinę muzikos sceną? „Būti savimi. Tai banaliausia, ką esu girdėjęs. Tačiau tai ir teisingiausia, ką esu girdėjęs“, – pokalbį užbaigia M. Mikutavičius ir kviečia laukti TV3 dvidešimtmečio premjeros drauge.

 

„X Faktoriaus“ premjera – jubiliejiniame, dvidešimtajame, TV3 televizijos sezone, kurio atidarymas jau rugsėjo 2-ąją, sekmadienį, 19.30 val. bus transliuojamas tiesiogiai iš Vilniaus Katedros aikštės!