Jaunas ir talentingas iliuzionistas A. Frankonis priėmė iššūkį ir seriale „Šviesoforas“ suvaidino patį save: filmavimo aikštelėje pademonstravo magijos sugebėjimus. Nors filmuotis teko ne pirmą kartą, vaikinas atskleidė, su kokiais rimtais iššūkiais teko susidurti.

 

001 (3) (Small)

 

Nuotaikingas ir gero gyvenimiško humoro nestokojantis serialas „Šviesoforas“ ir toliau pasakoja apie trijų vyrų draugystę ir jų santykius su moterimis. Seriale dažnai epizodinius vaidmenis įkūnija Lietuvos garsenybės, tad šį kartą viena jų – talentingas iliuzionistas Algimantas Frankonis.

 

002 (3) (Small)

 

Filmavimasis seriale vaikinui nebuvo naujiena, keletą kartu jam yra tekę atlikti epizodinius vaidmenis. Tačiau nors aikštelėje ne pirmas kartas – streso neišvengta. A. Frankonis atskleidė, su kokiais netikėtai užklupusiais iššūkiais teko tvarkytis.

 

003 (3) (Small)

 

„Buvo pati pirma filmavimo diena, kai lūžo pirštas, buvo sudėtinga. Didžiausias iššūkis buvo su tuo pirštu atlikti magiškus triukus. Aišku, kartu buvo įdomu išbandyti savo limitus, kai pagrindinis tavo darbo įrankis lūžęs“, – apie išbandymus pasakojo magas.

 

A. Frankonis tikino, kad suvaidinti seriale – jam be galo smagi patirtis, nes dar nuo vaikystės didžioji vaikino svajonė buvo tapti aktoriumi. „Aštuonerius metus vaidinau teatre. Jau dveji metai, kai išėjau iš universitetinio teatro, nes tikriausiai jį išaugau, bet vis jaučiu to trūkumą. Norėjau tapti aktoriumi, bet tai liko viena iš neįgyvendintų svajonių, nes įstojau mokytis informacinių technologijų“, – apie karjeros posūkius pasakojo vaikinas.

 

Tačiau paragavęs programuotojo darbo vaikinas suprato, kad visgi jo pašaukimas slypi kitur. „Atsitiktinai išmokau vieną kortų triuką, kurį parodžiau savo tuometinei merginai. Jos reakcija buvo pagrindinis katalizatorius pradėti šią veiklą. Tai mane vežė, tad per porą metų sugebėjau tapti profesionaliu iliuzionistu. Pašaukimas visgi išlindo ir grįžau į tai, ko iš tiesų norėjau. Laikau save laimingu žmogumi, kad galėjau tai surasti“, – atviravo iliuzionistas.

 

Talentingas magas atskleidė, kad dirbant tokį darbą, sudėtingiausia užduotis yra pelnyti žiūrovų pasitikėjimą. „Iliuzionistai paprastai yra tie žmonės, kuriais nepasitikima: pagal žmonių įsitikinimus, jie vagia pinigines, meluoja ir apgaudinėja. Tad sunkiausia yra įtikinti, kad esu jų pusėje, kad noriu juos pradžiuginti“, – apie iššūkius darbe pasakojo A. Frankonis.

 

Tiek seriale, tiek ant scenos, žiūrovai mato tik vaikino sukurtą personažą. A. Frankonis atskleidė, koks yra kasdienybėje. „Realybėje stengiuosi būti kuo labiau atviras naujoms idėjoms. Anksčiau norėdavau būti dėmesio centre visą laiką, tačiau dabar suprantu, kad tam yra vieta ir laikas. Tą troškimą patenkinu scenoje tiek vaidindamas, tiek kurdamas magiją. Bet šiaip tikrai nesu tyli pelė, esu ekstravertas“, – save apibūdino iliuzionistas.

 

Antrasis komiško TV3 serialo „Šviesoforas“ sezonas ir toliau pasakoja apie trijų draugų – Edvino, Alberto ir Raimondo – draugystę, tarpusavio santykius ir santykius su moterimis. Tai trijų neišskiriamų draugų istorija, o jų asmeniniai gyvenimai primena šviečiančius šviesoforo signalus. Serialo herojai – labai skirtingų charakterių, tačiau juos sieja draugystė ir nuoširdi meilė moterims. Pagrindinius serialo herojus ir toliau įkūnija televizijos žiūrovų pamilti aktoriai – Nerijus Gadliauskas, Povilas Laurinkus ir Rokas Petrauskas, kuriems kompaniją palaiko žavios aktorės – Aušra Štukytė ir Dalia Morozovaitė.

 

„Šviesoforas“ pirmadieniais–ketvirtadieniais 19.30 val. per TV3!

 

Serialu „Šviesoforas“ HD raiška gali mėgautis ir vaizdo transliacijų internetu platformos viaplay.lt žiūrovai.