LNK serialo „Monikai reikia meilės“ pagrindinio vaidmens atlikėja Skaistė Vievesė pirmoji Lietuvoje ryžosi parodyti tikrą ir nė trupučio nesuvaidintą realybę.

 

1_1.5.1 2_1.5.2

 

Pirmą kartą Lietuvoje – naujas, dar niekam nematytas projektas – #REALYBĖ. Projektas, kuris pravers žinomų žmonių gyvenimo duris ir atskleis jų tikrąją kasdienybę. Jokio montažo, jokios cenzūros, nė lašo vaidybos, tik iš paskos sekiojanti kamera atskleis daug nematytų ir niekam nežinomų faktų, parodys tikrą, nesuvaidintą realybę, kuri supa mūsų žvaigždes kiekvieną dieną.

 

Untitled_1.7.1 Untitled_1.10.1

 

Pirmoji LNK portalo projekto dalyvė – vos prieš keletą mėnesių tapusi mama, žinoma aktorė Skaistė Vievesė. Kaip teigia ji pati, gimus vaikeliui, gyvenimas apsivertė aukštyn kojomis, nepaisant to, ji ryžosi parodyti, kaip atrodo jos diena. „Norėjau parodyti, kaip, tapus mama ir gyvenant aktyvų gyvenimą, pavyksta viską spėti, kai tavo gyvenimą reguliuoja vienas mažas žmogutis. Dalyvavimas šiame projekte man leido pasinerti į avantiūrą, prieš sutikdama dalyvauti nelabai supratau, kaip visa tai atrodys, tačiau komanda puiki ir neperžengė privatumo ribų. Kitiems dalyviams palinkėčiau drąsos ir nuoširdumo, kadangi ne paslaptis, jog socialinėse medijose kartais jų gyvenimas pateikiamas saldesnis nei yra iš tiesų“, – sako aktorė S. Vievesė.

 

Untitled_1.20.1 Untitled_1.27.1

 

Žinoma aktorė išskiria vieną esminį iššūkį, kurį teko priimti filmuojant kameroms. „Šia tema yra labai daug skirtingų nuomonių. Vaiko maitinimas krūtimi yra vienas natūraliausių dalykų. Negaliu teigti, kad pirmas maitinimas man buvo paprastas, nors visada į maitinančias mamas reaguodavau teigiamai. Kai pirmą kartą maitinau mašinoje, stovėjimo aikštelėje, atrodė, jog visas pasaulis mane stebi ir smerkia. Tačiau su antru, trečiu maitinimu įpratau ir man tai atrodo labai natūralu. Puikiai suprantu moteris, kurios kompleksuoja dėl to, nes sulaukia daug kritikos iš aplinkinių. Daugeliui moters krūtinė asocijuojasi su kitais dalykais, tačiau juk krūtys ir skirtos tam, kad pamaitintume vaiką. Ir to gėdytis ar specialiai slėptis nuo visų, mano manymu, nereikia“, – atvirauja aktorė ir naujojo projekto dalyvė S. Vievesė.

 

Untitled_1.35.1 Untitled_1.40.1

 

Pasak projekto prodiuserio Andriaus Urbanavičiaus, šis realybės šou yra visiškai kitoks nei esame įpratę matyti. „Su Skaiste praleidome nuostabią dieną. Ačiū jai už tai, kad net nebandė nieko slėpti ar režisuoti, o tiesiog gyveno savo gyvenimą nekreipdama dėmesio į mūsų kameras. Tai visai naujas žanras, kurį pateiksime žiūrovams. Projekte nebus jokio montažo. Žinoma, gerbsime dalyvio privatumą ir neperžengsime tam tikrų ribų, bet pažadu, tai nesumenkins žiūrovo pojūčio būti šalia žinomo žmogaus. Gal žiūrovai, pamatę tikrą savo mėgstamų žvaigždžių gyvenimą, juos tik dar labiau pamils, o gal ir atvirkščiai – nusivils, kad nėra viskas taip gražu, kaip jie galvojo ir matė iki šiol. Šis realybės šou parodys visą realią kasdienybę, kurioje gyvena mūsų Lietuvos žvaigždės. Jau esame nufilmavę ir daugiau šio formato laidų, su vienais žinomais žmonėmis praleidome dieną, su kitais naktį, o dar su kitais vykstame fiksuoti jų atostogų“, – pasakoja daugybei TV projektų vadovaujantis „URBS TV“ prodiuseris A. Urbanavičius.

 

Untitled_1.40.2 Untitled_1.40.3 Untitled_1.40.4 Untitled_1.40.5 Untitled_1.42.1 Untitled_1.48.1

 

Apie didžiausias projekto dalyvių baimes, džiaugsmus ir paslaptis sužinokite projekte #REALYBĖ jau šį trečiadienį 

www.lnk.lt