Televizijos ir radijo laidų vedėja Simona Albavičiūtė-Bandita LNK laidos „Čia tai geras!” filmavimo metu rado svajonių vyrą. Tiesa, tai tebuvo kolegos Jono Nainio mesta provokacija.

 

Screen Shot 2017-10-05 at 12.41.10 (Small)

 

Į J. Nainio avantiūrą – vienai dienai tapti kitos profesijos atstove – pasiryžo nerti Simona Albavičiūtė-Bandita. Burtai lėmė, kad garsi moteris tapo padavėja Palangoje. „Niekad gyvenime nesu dirbusi tokio darbo. Bus tikrai įdomu”, – dar prieš darbo dieną sakė ji.

 

Screen Shot 2017-10-05 at 12.41.31 (Small)

 

Tiesa, slaptų kamerų šou „Čia tai geras!” viskas nėra taip paprasta. Laidos vedėjas visą veiksmą stebi realiu laiku ir garsiems žmonėms per ausinę liepia vykdyti įvairias beprotiškas užduotis. Šį kartą Simonos Jonas tikrai nepasigailėjo.

 

Screen Shot 2017-10-05 at 12.41.58 (Small)

 

Liepiama laidos vedėjo Simona flirtavo su vienu kavinės klientu ir jį net vadino… savo svajonių vyru. Laidos vedėjas bei aplinkiniai vos tvardė juoką.

 

Screen Shot 2017-10-05 at 12.42.22 (Small)

 

Žymi moteris atviravo, kad užduotims prireikė labai daug drąsos: „Maniau, bus lengva, šiek tiek pajuokausim, ir tiek. Realybė buvo visai kitokia – iš tiesų buvo labai sunku provokuoti žmones ir elgtis taip, kaip tikriausiai gyvenime nesielgčiau”.

 

Screen Shot 2017-10-05 at 12.42.33 (Small)

 

Radijo ir televizijos laidų vedėja teigė, kad projekte žiūrovai galės išvysti labai daug spalvų. „Palanki situacija, kurioje atsidūriau, kurstė fantaziją pačioms netikėčiausioms užduotims bei įvairiausioms emocijoms”, – pasakojo S. Albavičiūtė-Bandita.

 

Kaip S. Albavičiūtei-Banditai sekėsi būti padavėja? Kaip į flirtą reagavo kavinės klientas? Galų gale, kokias beprotiškas užduotis teko įvykdyti televizijos ir radijo laidų vedėjai?

 

Visa tai išvysti galėsite jau antradienį 20.30 val. laidoje „Čia tai geras!” per LNK.