Celiulitas – tai odos pakitimas kuomet oda tampa grublėta, nelygi, primenanti apelsino žievelę. Pagrindine celiulito susidarymo priežastimi galima laikyti nevienodų riebalinio audinio sankaupų pasiskirstymą tarp jungiamojo audinio skaidulų. Celiulitas dažniausiai pastebimas šlaunų ir sėdmenų srityse, kadangi šiose vietose daugiausiai riebalinio audinio, tačiau ši problema gali atsirasti ir ant pilvo, rankų ar krūtų. Celiulitas iš esmės sveikatai nėra pavojingas, tačiau dėl estetinių priežasčių neretai kelia daug diskomforto.

 

Celiulitas REVU CLINIC

 

Celiulitas įprastai skirstomas į keturias pagrindines stadijas:

 

1 stadija – matomos neryškios riebalų sankaupos vidinėje kojų pusėje, ant sėdmenų ir juosmens, jos ryškiau pastebimos suėmus problemines zonas tarp pirštų.

 

2 stadija – braukiant per odą iš apačios į viršų pastebimi odos nelygumai tarsi „apelsino žievelė“.

 

3 stadija – neprisilietus prie odos vizualiai pastebimas odos grublėtumas, susidariusios ryškios riebalų sankaupos, guzeliai.

 

4 stadija – riebalų sankaupos ryškiai pastebimos, daug įvairaus dydžio granuliuotų guzelių, oda atrodo duobėta, sukietėjusi.

 

Celiulitas gali atsirasti dėl įvairių priežasčių: genetika, hormonų disbalansas, antsvoris, medžiagų apykaitos sutrikimai, toksinų ir skysčių kaupimasis organizme, sutrikusi kraujotaka ar limfos cirkuliacija bei stresas. Gera žinia ta, kad celiulito požymius galima paslėpti! Įvertinus esamą celiulito stadiją ir nustačius celiulito atsiradimo priežastis galima pasirinkti tinkamiausią gydymo sprendimą.

 

REVU Klinika originalus VelaShape III

 

Pradedant celiulito mažinimo procesą svarbu subalansuoti mitybą, kaip įmanoma sumažinti ar visiškai atsisakyti žalingų įpročių bei užsiimti fizine veikla, kuri pagerins ne tik nuotaiką, bet ir efektingai mažins riebalų sankaupas. Efektyviam ir visapusiškam celiulito gydymui galima išbandyti įvairias procedūras kurios gerina kraujotaką, limfos apytaką, stangrina odą ir mažina apimtis.

 

Viena efektyviausių tokių procedūrų – VelaShape III celiulito ir kūno formų mažinimas. Procedūros metu pasitelkiama infraraudonųjų spindulių technologija, bipoliarinis radijo dažnis ir vakuumas skaido riebalinio audinio ląsteles, gerina mikrocirkuliaciją bei skatina kolageno gamybą. Procedūra nėra skausminga, jos metu klientas jaučia tarsi kūnas masažuojamas karštais akmenimis, o rezultatas – ryškus apimčių sumažėjimas bei sustangrėjusi oda po 6-8 savaičių.

 

Kitas visapusiškai sveikatai naudingas metodas – limfodrenažinis masažas BTL Lymphastim aparatu. Šis masažas aktyvina kraujotaką ir medžiagų apykaitą probleminėse vietose pakartotiniu ritmišku oro bangų masažu. Taip pat atpalaiduoja pavargusias kojas ar naudojamas varikozės prevencijai, gerina miego kokybę veikia raminančiai.

 

Žmonėms, kurie procedūrų metu nori atsipalaiduoti, tačiau vis tiek pasiekti norimo rezultato, puikiai tinka bandažai. Tai specialus kūno įvyniojimo būdas, kuomet naudojamas specialus elastinis tvarstis, suvilgytas specialiuose serumuose pagal norimą poveikį ir taip skatinama kraujotakos cirkuliacija, detoksikuojamos problemines vietos, šalinami susikaupę skysčiai ir skatinamas odos atsinaujinimas.

 

Na o tiems, kurie labiausiai tiki rankų galia, puikiai tinka drenuojantis masažas – hemolimfodrenažas. Šis masažas, atliekamas rankomis, yra dažniausia alternatyva tiems, kam netinkamas limfodrenažas aparatu. Tai tiksliai į problemines vietas fokusuotas masažas, skatinantis nereikalingų skysčių pasišalinimą iš organizmo, mažinantis apimtis, gerinantis limfos cirkuliaciją. Tad celiulito gydymas gali būti ir malonus!

 

Visiškai pašalinti celiulito, deja, neįmanoma, tačiau kombinuojant tinkamą mitybą, fizinį aktyvumą ir specialias procedūras galima padaryti jį praktiškai nepastebimą. Kvalifikuotus specialistus, auksinio standarto procedūras, originalų VelaShape III rasite REVÙ CLINIC Kaune, kur celiulito gydymas bus atliktas be streso ar skausmo!