Vyraujanti nuomonė, kad tik gražūs žmonės yra patrauklūs. Tačiau iš tikrųjų mes laikome žmones patraukliais, remdamiesi visai kitais veiksniais, o ne jų fizine išvaizda. Iš tiesų asmens žavesys ir patrauklumas ne visada yra susijęs su jų išorine išvaizda. Štai 10 savybių, kurios priešingos lyties atstovams atrodo patrauklios, bet neturi nieko bendra su išore.

 

10 savybių, kurios daro mus patraukliais:

 

grožis

  • Jausmingumas. Daugelis žmonių yra įsitikinę, kad jeigu jų išvaizda yra standartinė (šiuolaikinėje visuomenėje tai suprantama kaip „gražu“), tai reiškia, kad jie yra seksualūs. Iš tiesų toks įsitikinimas yra klaidingas. Ši savybė neturi visiškai nieko bendro su išvaizda. Seksualus žmogus nebūtinai turi būti gražuolis, bet jis yra charizmatiškas, pasitikintis savimi ir kontroliuojantis save.
 
  • Kryptingumas. Žmogus, kuris kovoja už tai, kuo tiki ir savo veiksmais įrodo, kad viskas yra įmanoma šiame pasaulyje, negali būti nepatrauklus.
 
  • Geras humoro jausmas. Tai viena labiausiai pastebimų asmens savybių. Gerą humoro jausmą turi įdomios asmenybės, lengvai randančios kalbą su visais. Humoro jausmas – tai toji Kupidono strėlė, kuri perveria priešingos lyties atstovų širdis.
 
  • Grakštumas. Nesvarbu, kaip tobulai jūs atrodote, grakštumo judesiuose trūkumas gali sugadinti jūsų įvaizdį. Jeigu galite judėti lengvai, švelniai ir elegantiškai šokio metu arba vaikščioti patrauklia daugeliui eisena arba mokate tinkamu laiku ir tinkamoje vietoje pasinaudoti savo kūno kalba, jūs, be jokios abejonės, esate nepaprastai patrauklus žmogus.
 
  • Pasitikėjimas savimi. Tylus balsas, pakumpę pečiai ir nuomonės neturėjimas – tai visiškai nepatrauklaus žmogaus bruožai.
 
  • Ryžtingumas. Nuolatinis abejojimas nėra patraukli savybė ir ji nėra sveikų santykių pamatas. Žmogus turi būti ryžtingas visais klausimais, pradedant nuo to, kokius ledus pirkti iki to, kokioje šalyje gyventi.
 
  • Intelektas. Būti intelektualiu – tai nereiškia, kad reikia žinoti viską ir puikiai išmanyti kiekvieną dalyką universitete. Tai gebėjimas išsaugoti sveiką protą ir mokėjimas pagrįsti savo nuomonę. Žmogus kuris gali suprasti bet ką, be jokios abejonės, yra patrauklus ir žavi aplinkinius.
 
  • Detalės. Net pačios mažiausios ir juokingiausios detalės išvaizdoje gali būti laikoma patraukliu dalyku, kuris įstringa pašnekovų atmintyje. Tad atkreipkite dėmesį į detales.
 
  • Gebėjimas būti įdomiu pašnekovu. Norint palaikyti įdomų pokalbį reikia ne tik turėti platų akiratį ir savo nuomonę įvairiais gyvenimiškais klausimais.
 
  • Originalumas. Unikalumas vertas aukso medalio šioje vienodų žmonių minioje. Iš tiesų kiekvienas žmogus yra unikalus. Kai kurie vis dar neatrado savęs. Kiti savo išskirtinumą laiko „trūkumais“, kuriuos bando paslėpti. Iš tikrųjų visi maži dalykai, kurių galbūt jūs nemėgstate, padaro jus tuo, kuo jūs esate – įdomiu ir išskirtiniu žmogumi. Tad pasistenkite ir toliau išlikti tokiais unikaliais!
 

Svarbiausia prisiminti, kad visada ateina akimirka, kai fizinė išvaizda nustoja žavėti. Tačiau nepaaiškinama jūsų asmenybės magija išliks amžinai.