Alvyda iš grupės „Sirenos“ iki šiol negali atgauti amo. Prekybos centre ją persekiojo vyras, filmavo ir krovė vaizdo medžiagą į internetą.

 

vlcsnap-2015-03-16-15h26m59s47_1680x945

Įrašus „Sirenai“ įteikė Alvydos gerbėjai, išgyvendami, kad persekiotojas gali merginą užpulti. Vaizdo įraše matosi, kaip persekiotojas seka paskui merginą ir atlieka judesius, imituojančius šaunamojo ginklo pykštelėjimus.

 

Alvyda panikoje: maniakas ją seka visur, o ji nežino, kaip nuo jo pasislėpti. Ar tokiais atvejais valstybė gali suteikti apsaugą ar reikia samdytis nuosavus apsaugos darbuotojus?

 

„Sirenos“ Alvydos vyras negali visą parą saugoti savo mylimosios. Nors vaikinas ramaus būdo, tačiau išvydęs įrašus sumanė pagauti persekiotoją ir jį išskalbti.

 

Kas baisiausia, persekiotojas filmuodamas Alvydą komentuoja filmuojamąją ir nufilmuotus įrašus kelia į „Facebooką“. Įrašuose girdisi, kaip jis atlikėją vadina lape, jos draugę lapinu, save vadina medžiotoju ir iš burnos leidžia garsus: „Pyf paf!“

 

Alvyda – ne pėsčia mergina. Matytuosius įrašus mergina susikopijavo, atidavė teisininkams ir identifikavo persekiotoją. Persekiotojui amoniakui nebus jokių nuolaidų. Įrašai atiduoti teisininkams, o vėliau bus pateikti policijai. O dar vėliau medžiaga keliaus į teismą arba kalėjimą.

 

„Jis viską išsitrynė, galvojo, viskas ramu, bet per vėlu. Viskas surinkta, visi video, visos nuotraukos, visi komentarai. Ir jo tapatybė žinoma“, – šį pirmadienio vakarą 19.30 val. laidoje KK2 per LNK pasakos Alvyda.

 

„Sirena“ Alvyda perspėja, kad Lietuvos įstatymai draudžia sekti, persekioti, filmuoti privačius asmenis.