„Aktore norėjau būti jau vaikystėje, o didžiausia mano svajonė buvo vaidinti televizijos seriale, todėl, kai sulaukiau netikėto pasiūlymo filmuotis „Naisių vasaroje“, supratau – reikia atsargiau svajoti, nes svajonės pildosi“, – gyvenimo būdo laidos „Patys pačiausi“ žiūrovams jau rytoj, ketvirtadienį, 20.00 val. prisipažins populiarių TV3 serialų „Naisių vasara“ ir „Vyno kelias“ žvaigždė aktorė Agnė Grudytė.

 

Seksualiausia ir gražiausia Lietuvos aktore nuolat žiniasklaidoje tituluojama A. Grudytė žino savo žavesio vertę: „Aš ir taip žinau, kad esu graži.“

 

Šio ketvirtadienio laida „Patys pačiausi“ skiriama toms, kuriomis žavisi vyrai ir kurias kopijuoja gerbėjos moterys – talentingiausioms ir žaviausioms Lietuvos aktorėms, nuo kurių tiesiog neįmanoma atplėšti akių.

 

Tai du kartus geriausia metų aktore Lietuvoje pripažinta, buvusi TV3 šokių projekto „Šok su manimi“ dalyvė charizmatiškoji Dalia Michelevičiūtė, žavinga teatro ir kino aktorė Aurelija Tamulytė ir mylima televizijos serialų žvaigždė A. Grudytė. Kuriai likimas lems pačios pačiausios titulą?

 

„Aktorės darbas nėra toks lengvas, kaip gali atrodyti iš pirmo žvilgsnio. Sunku, kai reikia penktą ryto būti filmavimo aikštelėje, o dar sunkiau, kai tenka bučiuotis ar apsinuoginti prieš nemylimą vyrą“, – prisipažins A. Grudytė.

 

Laidos „Patys pačiausi“ vedėjai – Asta Valentaitė ir Mantas Petruškevičius ne tik pristatys žavingąją trijulę, bet ir parodys nematomą jų darbo pusę bei atskleis karščiausias garsių aktorių, kurios, rodos, turi viską, svajones. „Labai norėčiau turėti dukrytę“, – prasitars pretendentė A. Tamulytė.

 

TV3 televizijos internetiniame puslapyje, rinkdami pačią pačiausią aktorę, savo nuomonę pareiškė daugiau nei 70 000 internautų. Didžioji dalis balsavusiųjų savo simpatijas skyrė vienai aktorei. Kuriai? Kokių kompleksų turi A. Tamulytė ir kaip į A. Grudytės vaidinamas intymias scenas serialuose reaguoja jos mylimas vyras, TV3 žiūrovai sužinos jau rytoj 20.00 val. per TV3.

 

Visas praėjusias „Patys pačiausi“ laidas galima žiūrėti sau patogiu laiku televizijoje internete „TV3 Play“, adresu http://www.tv3play.lt/program/patyspaciausi.

 

„Patys pačiausi“ – ketvirtadieniais 20.00 val. tik per TV3!