BTV serialo „Visi vyrai – kiaulės…“ sezono filmavimai garsias Lietuvos aktores pavertė kaskadininkėmis. Filmuojant naujas sezono serijas, pagrindinės serialo aktorės susidūrė su ypatingais iššūkiais. „Niekada nepagalvojau, kad turėsiu pati atlikti kaskadinius triukus, tačiau tai man nebuvo kliūtis“, – patirtimi dalijosi aktorė Gintarė Latvėnaitė.

 

Visi vyrai – kiaulės...

Visi vyrai – kiaulės...

Visi vyrai – kiaulės...

 

Dar visai neseniai Gintarė filmavimų metu pakibo ant… vienuolyno tvoros. Beveik dviejų metrų aukštyje jai teko išsilaikyti viso dublio metu. Pakartoti šį veiksmą reikėjo net kelis kartus. Komandos nariai stebėjosi – „Gintarė su šita užduotimi susitvarkė labai puikiai. Atrodė, kad tai nereikalavo iš jos jokių pastangų.“

 

Visi vyrai – kiaulės... Visi vyrai – kiaulės...

 

Visų filmavimų metu Gintarė kaip visuomet išliko pozityvios nuotaikos ir nesiliovė juoktis. O nuo tvoros krentančios čerpės sukėlė tik dar daugiau adrenalino, kurį Gintarė mėgsta.

 

Tuo metu kitų filmavimų metu, aktorė Agnė Šataitė susidūrė su kiek sunkesne užduotimi. „Man vos širdis iš krūtinės neiššoko…“, – pasakojo aktorė.

 

Tą dieną filmavimai vyko netoli Vilniaus ir didžioji dalis scenų buvo filmuojamos vandenyje. Nors oro sąlygos ir nebuvo itin palankios, filmavimai tęsėsi. Todėl, kai pradėjo lynoti, dublių niekas nenutraukė.

 

Visi vyrai – kiaulės...

 

Vienos scenos metu Agnė Šataitė valtimi nuplaukė iki pat ežero vidurio, kai netikėtai ėmė griaudėti ir žaibuoti. Žaibas trenkė visai netoli tvenkinio ir tai itin išgąsdino aktorę.

 

Tačiau tą pačią akimirką Agnę puolė gelbėti komandos nariai. Griebę valtis, patys rizikavo savo gyvybe ir skubėjo padėti jai parplaukti į krantą. Po gelbėjimo misijos visi laimingi ir sveiki parplaukė atgal į krantą. Tačiau Agnė Šataitė prisiekė, kad šios patirties ji nepamirš dar ilgai.

 

Visi vyrai – kiaulės...

 

Kaip aktorės susitvarkė su šiomis užduotimis galėsite pamatyti jau visai netrukus. Serialas „Visi vyrai – kiaulės…“ rodomas pirmadieniais – trečiadieniais 20.30 tik per BTV.