TV3 seriale „Moterų laimė“ auksinės mergaitės Dovilės vaidmeniu debiutavusiai aktorei Eglei Lekstutytei vieną rudens dieną teko čiupti gitarą ir uždainuoti Vilniaus senamiestyje.

 

„Gatvėje gitara skambinau tikrai ne pirmą kartą, – sakė nusišypsojusi E. Lekstutytė, kurios personažas kurį laiką priklausė auksinio jaunimėlio gretoms. – Dar paauglystėje ant Trakų pilies tilto grodavau ir rinkdavau pinigus. Ne todėl, kad man jų trūko, o todėl, kad buvo smagu.“

 

Aktorė pripažino, kad į šį jos pomėgi tėvai žiūrėdavo kreivai, tačiau nedrausdavo. Tiesa, groti prieš kameras ir išties muzikuoti praeiviams – du skirtingi dalykai. „Tai skirtingi jausmai. Kai groji praeiviams, jautiesi atsakingas už muziką ir tarsi nuogas. Prieš kameras atsakomybės tikrai mažiau. Jaučiausi atsipalaidavusi“, – sakė E. Lekstutytė.

 

Jaunoji žvaigždutė pripažino, kad niekuomet nebūtų pagalvojusi, jog vaidins televiziniame seriale: „Aš nuo penkerių norėjau būti aktore. Žinojau, kad vaidinsiu teatre, serialai man neatrodė labai patraukliai. Tačiau vos tik pradėjusi vaidinti „Moterų laimėje“ supratau, kaip smarkiai klydau. Tai nėra lengvas darbas, kaip man atrodė anksčiau.“

 

Nors tai jos pirmasis darbas televizijoje, Eglė pabrėžė, kad dirbti malonu ypač dėl to, kad visa kūrybinė komanda yra vieninga it kumštis. O tai – režisieriaus Algirdo Gradausko nuopelnas.

 

„Aš negalėčiau dirbti su režisieriais despotais, manančiais, kad aktoriai yra žemesnioji serialo kūrybos grandis. Algirdas surado viduriuką. Jis su visais bendrauja kaip lygus su lygiais, pasako ko nori, ir tuomet tu stengiesi tai įgyvendinti“, – sakė E. Lekstutytė.

 

Seriale „Moterų laimė“ ji vaidina peilio ašmenimis vaikštančią merginą, kuri po tėvų skyrybų įklimpo į alkoholį, blogą kompaniją, nešvarų verslą, net ketino pasitraukti iš gyvenimo. Tačiau anksčiau ar vėliau po juodų dienų išaušta šviesus dangus. Kaip toliau seksis aktorės E. Lekstutytės herojei, žiūrėkite pirmadieniais–ketvirtadieniais 19.30 val. žiūrimiausios televizijos TV3 eteryje.

„Moterų laimė“ – pirmadieniais–ketvirtadieniais 19.30 val. per TV3!