Ar saugu mylėtis per mėnesines? Daugelis nuo intymių santykių tomis dienomis susilaiko dėl higienos ir estetinių priežasčių. Tačiau seksas tomis dienomis nebūtinai turi būti šlykštus, kartais jis gali jaudinantis ir be galo malonus. Galbūt laikas sulaužyti šį tabu?

 

"seksas duše"

Nuo pirmųjų menstruacijų mergaitės yra mokomos, kad tai, kas vyksta kiekvieną mėnesį, privalo būti laikoma paslaptyje. Tikriausiai visos dailiosios lyties atstovės yra patyrusios pratekėjimo gėdą arba atsidūrusios itin nemalonioje situacijoje, kai pro maudymosi kelnaičių kraštą išlindo išdavikiškas tampono siūlelis. Net nekyla klausimų, kad tai vienas iš privačiausių dalykų, vykstančių moters kūne.

 

Daugeliui dailiosios lyties atstovių seksas per menstruacijas – tabu ir vien mintis apie tai suerzina. Tačiau kai kurie vyrai gali turėti tokią erotinę fantaziją. Vienoje užsienio apklausoje dalyvavę vyrai pažymėjo, kad jiems patiktų mylėtis tomis dienomis, nors daugelis (54 %) tą norėtų daryti tik su savo mergina arba žmona.

 

Jeigu įstengsite nekreipti dėmesio į neestetišką vaizdą, galbūt toks seksas net gali patikti. Menstruacijų pradžioje estrogenų lygis sumažėja, tačiau vėliau tomis dienomis pakyla ne tik estrogenų, bet ir testosterono lygis, todėl moterims būna lengviau seksualiai susijaudinti. Kai kurias moteris jaudina vien mintis, kad darys kažką uždrausto ir netradicinio, todėl vien mintis apie seksą per mėnesines gali kaitinti jų vaizduotę.

 

Tačiau net jei moteris nėra iš tų, kurias labai jaudina mintis apie seksą tomis dienomis, ji vis tiek gali užsinorėti bent kartą pabandyti. Tuo metu joms paprastai rūpi tik tai, kaip numalšinti pilvo spazmus, galvos skausmus, viduriavimą. Daugelis dailiosios lyties atstovių labiau pageidautų, kad jų vyrai atneštų puodelį ramunėlių arba pipirmėčių arbatos, o ne nuplėštų drabužius. Tačiau juk ne visos dienos tokios: po kelių dienų menstruacijos tampa silpnesnės, skausmas nebevargina, todėl gali ir grįžti noras užsiimti lytiniais santykiais. Seksas per menstruacijas gali būti malonus, nes kraujas gali veikti kaip natūralus lubrikantas. Be to, gali numalšinti pilvo spazmus.

 

Geri patarimai, kaip mylėtis tomis dienomis:

 
  • Prieš seksą ant lovos patiesti tamsų rankšluostį.
  • Naudoti prezervatyvus – tomis dienomis moters reprodukciniai organai yra imlesni infekcijoms, todėl reikia labiau saugotis. Be to, nuo latekso lengviau nuvalyti kraujo dėmes ir palaikyti švarą lytinių santykių metu.
  • Netoliese padėti šiltų, drėgnų rankšluosčių.
  • Išbandyti skirtingas sekso pozas. Paprasčiausia tomis dienomis mylėtis, kai moteris guli ant nugaros arba ant šono. Vadinamoji „raitelės“ poza gali labiau ištepti viską aplinkui.
  • Išbandyti seksą duše. Gali būti, kad seksas duše buvo ir išrastas, nes kažkas norėjo pasimėgauti kūniškais malonumais tomis dienomis. Mylėdamiesi po tekančio vandens srove jūs greičiausiai net nesuprasite, kad tai darote tomis dienomis.
 

Svarbiausia taisyklė, nusprendus išbandyti seksą tomis dienomis – patirti malonių pojūčių ir rūpintis saugumu. Reikėtų nepamiršti, kad net per menstruacijas išlieka tikimybė, kad moteris pastos, todėl, jei neplanuojama susilaukti vaikų, reikėtų naudoti apsaugos priemones. Naudoti prezervatyvus taip pat reikėtų ir tiems, kurie turi ar turėjo ne vieną lytinį partnerį, nes per menstruacijas yra ypač didelė rizika užsikrėsti lytiškai plintančiomis ligomis, įskaitant ŽIV ir hepatitą. Apskritai tokiais atvejais rekomenduojama naudoti prezervatyvą, nepriklausomai nuo to, kokia mėnesio diena.

 

Vis tiek atrodo nelabai priimtina? Pabandykite galvoti apie tai, kad menstruacijos yra natūralus dalykas ir jų nereikėtų gėdytis. Visos vaisingo amžiaus moterys serga mėnesinėmis. Visi vyrai ejakuliuoja. Gal tai ir nėra labai estetiška, na ir kas? Apskritai geras seksas nėra estetiškiausias dalykas pasaulyje… Viskas priklauso tik nuo jūsų su partnerių požiūrio į tokius intymius santykius.