Amsterdamas, Nyderlandai, 2018 m. birželio 28 d. „Segway-Ninebot“, didžiausias pasaulyje asmeninių elektrinių transporto priemonių tiekėjas, plečia plataus naudojimo gaminių asortimentą ir pristato „Segway Drift W1“ – pirmąjį gaminį iš naujos elektrinių riedučių kategorijos. Naujuosiuose riedučiuose „Segway Drift W1“ naudojama ta pati „Segway“ stabilaus savaiminio balansavimo technologija (pagrįsta daugiau kaip 800 patentų). Technologijos prasme šiems riedučiams nėra lygių.

 

i

 

Važiavimas „e-Skates“ elektriniais riedučiais „Segway Drift W1“

 

ii

 

Būsima nauja mada

 

Praeityje per pasaulį nusirito ratukinių pačiūžų, vėliau – riedučių mada, o štai 2018 metais atsirado nauja kryptis – elektriniai riedučiai. Naujieji riedučiai „Segway Drift W1“ yra smagūs ir „kieti“, ko paprastai ir tikimasi iš „Segway“ plataus naudojimo gaminių linijos. Be to, prekės ženklą „Segway“ naudotojai sieja su aukštos kokybės inžineriniais sprendimais, ir naujieji riedučiai tikrai nenuvils. Tai idealus pasirinkimas jaunajai kartai, norinčiai išsiskirti ir kurti naujas madas.

 

Jau netrukus bus galima įsigyti riedučius „Segway Drift W1“

 

Dizainas ir parametrai

 

Juodos ir baltos spalvos riedučius „Segway Drift W1“ lengva nešiotis, jie lengvi, nedideli. Ratukai sukurti taip, kad padidintų stabilumą, ir būtų nesunku vairuoti. Dėl aukštos kokybės medžiagų, įskaitant neslidžius pėdų paklotus, šiais riedučiais važinėti bus itin patogu ir smagu. „Segway“ ir toliau stipriai rūpinasi naudotojų sauga, todėl riedučiams „Segway Drift W1“ gauti tokie tarptautiniai sertifikatai kaip UL ir CE.

 

„IFA 2018“

 

Europos, Vidurio Rytų ir Afrikos (EMEA) regione šiuos gaminius pirmą kartą pamatyti ir išbandyti bus galima Vokietijoje, Berlyne, vyksiančioje parodoje „IFA 2018“. „Segway“ spaudos konferencija akredituotiems žurnalistams bus surengta rugpjūčio 30 d., ketvirtadienį, 10.00 val. „Segway“ stende (26 salė, 225 stendas). Žiniasklaidos atstovai, norintys susitarti dėl gaminio demonstracijos, gali susisiekti su Marjolein Hessing.

 

Tikimasi, kad daugiau informacijos apie riedučius „Segway Drift W1“ ir jų išleidimą į rinką EMEA šalyse bus paskelbta visai netrukus. Skirtinguose regionuose ši informacija gali skirtis. Daugiau sužinosite apsilankę adresu eu-en.segway.com. Oficialus riedučių „Segway Drift W1“ vaizdo pristatymas:https://youtu.be/UO4JsKrWZzY

 

Apie „Segway“

   

„Segway“ žengia nauja ir įdomia kryptimi. Daugelį metų garsėjame kaip pasauliniai komercinių savaime balansuojančių asmeninių elektrinių transporto priemonių gamybos lyderiai. Strategiškai susijungę su „Ninebot“, iš naujo įvertinome savo gaminių liniją, tikslines rinkas ir atlikome keletą drąsių pokyčių. Taip pat dabar naudojame savo visame pasaulyje žinomą intelektinę nuosavybę kurdami plataus naudojimo gaminius, skiriame daug dėmesio gyvenimo būdo ir laisvalaikio transporto priemonėms ir nesidairome atgal. Daugiau informacijos rasite adresu http://eu-en.segway.com.

 

###

 

„SEGWAY“ ir „Segway“ logotipas „flyguy“ yra registruotieji „Segway Inc.“ prekių ženklai. „Segway“ nepriklausantys prekių ženklai yra atitinkamų savininkų nuosavybė.