BTV muzikiniame šou “Dainuok mano dainą” šį šeštadienį visu garsu skambės grupės “69 Danguje” hitai, o vakarui diriguos Karina Krysko, tačiau linksmas nuotaikas aptemdys nemalonus incidentas: projekto dalyvė Mia patyrė traumą.

 

Mia

Šou dalyviai išsigando sužinoję, kad Mios nebus šou filmavime. Tuo tarpu pati Mia apgailestauja: “Per mano karjerą tai pirmas atvejis, kai negaliu kur nors atvykti dėl traumos, bet labai skauda. Vos galiu kalbėti, apie dainavimą negali būti kalbos.”

 

Vieną vakarą Mia tiesiog paslydo lauke ant laiptų – ji krito ir stipriai susitrenkė šonkaulius. “Tikėjausi, kad pagerės šiek tiek, bet negerėja. Važiuosiu tirtis į ligoninę ir žiūrėsiu, kas man čia yra. Kam nepasitaiko…”, – sakė Mia pakeliui į ligoninę. Ji tikisi kuo greičiau atsigauti ir prisijungti prie linksmojo šou vaišių stalo.

 

Nėra padėties be išeities – ši taisyklė pasitvirtino šou “Dainuok mano dainą”. Vietoje Mios šį šeštadienį išvysime jos pavaduotoją – dueto partnerį projekte “Žvaigždžių duetai” Timūrą Augucevičių. Duetas praėjusį sekmadienį paliko projektą, tačiau jiedu labai susidraugavo, tad Timūras sutiko išgelbėti Mią paskutinę minutę.

 

“Mia jau yra mano draugė, aš taip manau. O draugui aš visada galiu padėt – vidury nakties galiu atskrist, kur reikia”, – sako Timūras.

 

Paskutinę minutę sutikęs pagelbėti kolegei, Timūras atvyko į filmavimą ir dar spėjo parepetuoti dainą, kurią turėjo dainuoti Mia. Tai grupės “69 Danguje” kūrinys “Tiesiai šviesiai”. “Kūrinį čia išgirdau pirmą kartą. Stresas – prie stalo sėdi žmonės, kuriuos vaikystėje stebėdavau per televizorių, o dabar reikės dainuoti jiems”, – pasakojo Timūras.

 

Kaip jam seksis pavaduoti Mią? Sužinosime šeštadienį šou “Dainuok mano dainą”, pusę aštuonių vakaro per BTV.