LRT RADIJO „Ryto garsai“ septintąjį vasaros kelionių sezoną šį penktadienį baigia zanavykų sostinėje. Rugpjūčio 24-ąją populiariausia Lietuvoje radijo laida su kilnojamąja studija vyksta į Šakius, savo žemę mylinčių ir rūpestingai ją tvarkančių, turtingų ūkininkų kraštą.


Ten ne tik derlingos žemės, bet ir ekologiškai vienas švariausių Lietuvos rajonų, kur kultūros paveldo vertybių gausa išsiskiria prie Nemuno įsikūrę miesteliai ir kaimai. LRT RADIJO kilnojamoji studija įsikurs Šakių centre prie Vinco Kudirkos paminklo. Kaip jau įprasta, tiesioginiame eteryje bus kalbinami prie lauke esančių mikrofonų susirinkę žmonės – nuolatiniai gyventojai ir miesto svečiai, bus pristatomi artėjančio savaitgalio renginiai.

Apie viską – šio penktadienio „Ryto garsuose“ nuo 6.30 iki 10 val. iš Šakių. Laidą ves Alvyda Bajarūnaitė ir Artūras Matusas (prisegtoje nuotraukoje – ketvirta ir penktas iš kairės).

Tai paskutinioji šią vasarą „Ryto garsų“ kelionė. Nuo birželio 1-osios LRT RADIJO laida aplankė Nidą, Panevėžį, Rietavą, Alytų, Klaipėdą, Anykščius.