Žadintuvo garsai gali būti ne tokie erzinantys, jei jie ankstų rytą pažadins karštam seksui… Gera dienos pradžia garantuotai privers šypsotis visą dieną. Mokslininkai taip pat teigia, kad mylėjimasis šiuo paros metu yra labai naudingas organizmui. Ar dar reikia priežasčių, kodėl rytą kavos puodelį reikėtų iškeisti į grumtynes po patalais?

 

Suaugę žmonės, kurie rytą pradeda nuo sekso, ne tik jaučiasi žvalesni dieną, bet ir pasižymi stipresne imunine sistema nei tie, kurių rytas prasideda tik, pavyzdžiui, puodeliu arbatos ir sumuštiniu. Seksas rytais gali ne tik padėti išvengti peršalimo ir virusinių ligų, bet ir pagerina odos, plaukų ir nagų būklę. Mylėjimasis rytais sumažina riziką susirgti širdies ir kraujagyslių ligomis, kurios vieną dieną gali sukelti širdies smūgį. Kraujotaką gerina reguliarus seksas rytais – bent tris kartus per savaitę. Be to, mylintis išsiskiria geros nuotaikos hormonas oksitocinas, dėl kurio poros jaučia stipresnį tarpusavio ryšį ir meilę visą dieną.

 

Sakoma, kad vyrai lovoje rytais būna ištvermingesni. Per naktį jie būna pailsėję, todėl rytą šokteli vyriško hormono testosterono lygis. Erekcija rytais būna stipresnė ir ilgiau trunkanti, todėl sekso tikrai nebus per mažai.

 

Rytą galima mylėtis nebūtinai lovoje – galite mylėtis duše. Taip netgi sutaupysite laiko. Dar vienas geras dalykas, kad rytai gali prasidėti nuo tingaus sekso, kai partnerė yra šiek tiek apsimiegojusi ir dar nelabai guvi. Rytą galima pradėti nuo šuniukų ar šaukštelio pozų.

 

Labai dažnai ilgą laiką kartu gyvenantys asmenys vakare būna per daug pavargę, kad būtų nusiteikę intymiems žaidimams. Tam, kad seksualinis gyvenimas nepasitrauktų į antrą planą ir nebūtų mylimasi tik savaitgaliais, skirkite šiek tiek laiko sau rytais.