„Vyras su žmona romantiškai tikėjosi atšvęsti Valentino dieną. Nupirko savo mylimai moteriai gėlių, paruošė vakarienę. Tačiau kažkas pabeldė į duris. Vyras atidarė, o ten – kitas vyras, kuris taip pat tikėjosi meilės dieną atšvęsti su mylima moterimi“, – apie pirmadienio „TV pagalbos“ studijoje gvildenamą istoriją pasakojo laidos vedėja Renata Šakalytė.

 

1 (Small)

 

Aurelijus skundėsi, kad į jo namus įsiveržęs žmonos meilužis į darbą paleido kumščius. „Jis tiesiog pradėjo mus koneveikti ir man trenkė“, – sakė vyras. Švente turėjęs būti vakaras virto dviejų vyrų kautynėmis dėl vienos moters.

 

2 (Small)

 

Ta „laimingoji“, dėl kurios susiriejo Aurelijus ir Viktoras yra Asta. „Mes su Asta esam susituokę dvidešimt metų. Kol mano mama viską darė, augino vaikus, mūsų santykiai buvo geri, gražiai sugyvenome. O kai mama išėjo iš mūsų, Asta pradėjo lakstyti su kitais vyrais. Ji turėjo jų ir anksčiau, bet baisu, ką ji dabar išdarinėja“, – guodėsi Aurelijus.

 

5 (Small)

 

Įskaudintas vyras žmonos nuotykius kenčia jau kelerius metus. Tačiau dveji pastarieji metai jam virto tikru pragaru. „Asta vis laksto pas Viktorą. Dvi savaites pabūna su manimi, pasiima mažiausią vaiką ir dingsta. Ir tada porą savaičių ji gyvena meilužio namuose“, – skundėsi Aurelijus.

 

6 (Small)

 

Pora augina keturis vaikus, mažiausiam – vos šeši mėnesiai. „Aš įtariu, kad du vaikučiai yra ne mano. Ko gero tai jos meilužių vaikai. Asta yra didelė melagė ir visus apgaudinėja. Man jau nusibodo toks gyvenimas. Negaliu, nepajėgiu jos sulaikyti, kai užsidega ir bėga iš namų. Padėkite“, – meldė Aurelijus.

 

Į studiją atėjęs Viktoras puolė aiškintis santykių su Astos vyru. „Asta mane myli. Buvo pažadėjus, kad kartu būsime per šv. Valentino dieną. Nesulaukiau jos, tai ir atėjau ieškoti. Bet nemeluok, kad tave sumušiau“, – piktinosi Viktoras.

 

„Vienas kitam į atlapus kibę vyrai bandė aiškintis, kuriam priklauso taip abiejų geidžiama moteris – meilužiui Viktorui ar teisėtam vyrui Aurelijui. Galiausiai savo žodį tarė pati vakaro žvaigždė Asta“, – sakė laidos vedėja Renata Šakalytė. Kokį sprendimą paskelbė Asta? Sužinosite šiandien 16.30 val. laidoje „TV pagalba“ per TV3.