Rokas Žilinskas dėl bėdų su alkoholiu, kaip jis pats sako, yra pabuvojęs pačiame pragare. Kova su velnio lašais iki šiol nėra galutinai laimėta.  Tačiau šį pirmadienio vakarą 20.20 val. per LNK televizijos gyvenimo būdo žurnalą „Nuo.. Iki…“ garsus žurnalistas ir politikas itin atvirai kalbės ne tik apie patirtas gyvenimo duobes dėl alkoholio, bet ir pirmą kartą viešai papasakos apie patirtą jau mirusio tėvo smurtą ir visai nevaikiškus išgyvenimus, kai, būdamas vos penkerių, bandė apginti mamą nuo tėvo kumščių.

 

Rokas Žilinskas Rokas Žilinskas Rokas Žilinskas

 

„Penkiametis bandydavau mamą  apginti, gaudavau į nosį taip, kad tekdavo perskristi visą mūsų 100 kvadratų butą senamiestyje. Jis  mane žiauriai bausdavo. Diržu, viela. Tie epizodai iš vaikystės yra labai, labai giliai įsirėžę mano atmintyje ir dabar man jau nebeskauda.

 

Rokas Žilinskas Rokas Žilinskas

 

Vieną kartą tėvas į namus atnešė  pasiskolintą labai gražiai įrištą maldaknygę.  Man, vaikui, nesuprantančiam, kas yra Dievas, kas yra bažnyčia, kas toje maldaknygėje yra parašyta, labai magėjo ją parodyti močiutei ir aš nusivežiau ją į svečius. Ji paprašė pasilaikyti, pasiskaityti. Kai tėvas aptiko, kad namie nėra tos maldaknygės, aš buvau priluptas viela taip, kad man oda nuo kūno smuko.

 

Rokas Žilinskas Rokas Žilinskas

 

Nemanau, kad tai mane suluošino kaip žmogų. Esu visiškai patenkintas savimi tokiu, koks aš užaugau, aš užaugau neblogas žmogus, dėl to aš jo nekaltinu“, – atvirame interviu laidoje „Nuo… Iki…“ prisipažins Rokas.