Ne vienu hitu šalies muzikos pasaulį sudrebinęs jaunosios karto kūrėjas Rokas Yan, šiandien klausytojams dovanoja svarbiausią karjeroje dovaną – pirmąjį solinį albumą, pavadinimu „Iš tų akių“. Dainininko teigimu, tai tarsi simbolis ilgo ir nematomo kelio, kurį teko nužingsniuoti iki šios dienos. Jau kitą savaitę kūrėjas surengs ir pirmąjį solinį koncertą sostinėje.

 

2_Agne Urbonaitė

 

„Šio albumo kūriniai yra parašyti per pusantrų metų laikotarpį, kurį pavadinčiau tam tikru lūžiu savo gyvenime. Tai buvo laikas, kai išgyvenau daug permainų – tiek vidinių, tiek apskritai gyvenime, teko greit „užaugti“ ir subręsti. Todėl, nors tai tik 4 dainos, man jose sutelpa ypatingai daug išgyvenimų ir prisiminimų“, – apie pirmąjį albumą pasakoja Rokas.

 

2_Agne Urbonaitė

 

Atlikėjas jau spėjo pajausti, kai kūryba melomanų pasiklausoma milijonus kartų. Jis, kartu su atlikėja Jessica Shy yra išleidę kūrinį „Stadionai“, taip pat su dainininke Iveta Svilainyte sukūrė praėjusios vasaros hitą „Vasaros mažai“, o šiuo metu radijo stočių grojaraščių viršūnėse karaliauja solinis kūrinys „Vakar vakare“.

 

3

 

Pasak atlikėjo, tai didžiausias galimas galimas įvertinimas ir kūrybinė prasmė.

 

„Nors dažniausiai nesigauna, leisdamas naujas dainas stengiuosi nieko nesitikėti. Todėl labai džiaugiuosi tokiu palaikymu ir sėkme, priimu tai kaip atpildą už visus tuos metus sunkaus darbo. Kiekvieną kartą vis dar užgniaužia kvapą, kai koncertuose žmonės dainuoja mano dainų žodžius man atgal“, – džiaugiasi vaikinas.

 

rokas_yan_vakar_vakare_10

 

Be šiandien pristatomo pirmojo savo albumo „Iš tų akių“ atlikėjo laukia ir dar vienas svarbus įvykis – jau spalio 20 dieną Rokas Yan surengs pirmąjį solinį koncertą kartu su grupe. Unikalioje Vilniaus vietoje, klube „Kablys + kultūra“ kūrėjas žada surengs sentimentų kupiną koncertą, kuriame nuskambės ne tik naujausios dainos, bet ir visiems puikiai žinomi hitai.

 

„Labai jaudinuosi, nes noriu, kad klausytojai iš koncerto išeitų pakylėti ir tarsi pabuvoję kitoje – mano albumo – realybėje. Manau, kad atlikėjo misija scenoje yra pasidalinti daug daugiau nei tik dainavimu, todėl nuolat dirbu su savimi, kad galėčiau reikiamą minutę būti visiškai atviras su savo klausytojais ir per muziką užmegzti tikrą ryšį“, – apie būsimą pasirodymą pasakoja Rokas Yan.

 
Kviečiame įvertinti pirmąjį atlikėjo albumą „Iš tų akių“: https://open.spotify.com/album/2KbHZXTkFvEj13dFFeIx8E?si=zZ-PXExOTuOW9w8qvSzWLQ