Šį sekmadienį LNK projektas „Šokio revoliucija“ pradeda naują etapą – ketvirtfinalį. Dvylika stipriausių šokėjų Lietuvoje susikaus sujungti komandomis po du ir dėl patekimo į pusfinalį kovos kaip vienas vienetas. Iš šešių dalyvių porų į pusfinalį keliaus tik keturios.

 

ŠOKIO REVOLIUCIJA _ ELITAZ _ 07.21 _ full album _ by Aleksandr Leonov _ 2mpx-153

 

Jungtinį baleto ir pramoginių šokių šou sukurs ir vienos stipriausių projekto porų – baleto primarijai Kristina ir Genadijus bei pramoginių šokių žvaigždės Ustin ir Ieva.

 

ŠOKIO REVOLIUCIJA _ ELITAZ _ 07.21 _ full album _ by Aleksandr Leonov _ 2mpx-154

 

„Net neabejojame, kad mūsų revoliucija gaus aukščiausią balą. Vienas jos elementas ypač sudėtingas, jį atliekant repeticijų metu kaskart sustodavo širdis. Jei kas nors įvyks ne taip, nei Genadijus man galės padėti, nei aš jam. Turėsime aklai vienas kitu pasitikėti“, – įspūdingiausią savo pasirodymo momentą komentuoja baleto profesionalė Kristina.

 

ŠOKIO REVOLIUCIJA _ ELITAZ _ 07.21 _ full album _ by Aleksandr Leonov _ 2mpx-156

 

Šokėjai pripažįsta – vienas netinkamas judesys ir šis pasirodymas gali baigtis labai skaudžiai. Išmestos į orą merginos privalės nusileisti ne vaikinams į glėbį, o tiesiai ant savo partnerių nugarų.

 

ŠOKIO REVOLIUCIJA _ ELITAZ _ 07.21 _ full album _ by Aleksandr Leonov _ 2mpx-162

 

„Šį elementą pasiūlė Kristina ir Genadijus. Repeticijos metu turėjome ir nevykusių nusileidimų – išmetus į orą Ievą, ji nepataikė nusileisti man ant nugaros ir krito tiesiai ant šono, todėl ant jos nugaros iki dabar didžiulė mėlynė. Blogiausia, kad mes, vaikinai, nieko dėl to negalime padaryti. Pasirodymo metu tu tik įsitempi ir lauki, ar tas nusileidimas pavyks sėkmingai“, – apie partnerės traumą pasakoja Justinas Mejeris.

 

ŠOKIO REVOLIUCIJA _ ELITAZ _ 07.21 _ full album _ by Aleksandr Leonov _ 2mpx-214

 

Merginų bučiniu, meistrų ovacijomis atsistojus ir nuostabos šūksniais palydėtas įspūdingas baleto ir pramoginių šokių profesionalų pasirodymas su vienu sudėtingiausių elementų projekto istorijoje – jau šį sekmadienį, 19:30 val., per LNK.