Žurnalistė ir kūrybininkė Rimantė Kulvinskytė, savo karjerą pradėjusi nuo LNK laidų „Tu gali. Savaitės dvikova“ ir „Dainuok, jei gali“, grįžta į dvidešimtmetį švenčiančią LNK televiziją. Ji kartu su Nijole Pareigyte – Rukaitiene laikys LNK laidos „Mes pačios“ vairą.

 

2W4C3971_800x1200

 

Nuo šiol kiekvienoje „Mes pačios“ laidoje bus ne tik naujausių grožio puoselėjimo atradimų, kulinarinių paslapčių, moteriškų pašnekesių, užkrečiančio optimizmo, bet ir moteriškų gudrybių rubrika, kurioje šeimininkaus pati Rimantė Kulvinskytė.

 

2W4C4065_800x1200

 

„Kiekviena moteris turi žinoti, kaip per 10 minučių panaikinti patinimą po akimis ir atrodyti pritrenkiančiai.  Arba kaip su rankšluosčiu sugarbanoti plaukus“, – teigia naujos rubrikos laidoje „Moteriškos gudrybės“ vedėja Rimantė Kulvinskytė.

 

Rimantė, talkindama laidos vedėjai Nijolei, visas moteriškas gudrybes išbandys pati ir savo patirtimi pasidalins su laidos žiūrovėmis. Nijolė savo gebėjimus demonstruos virtuvėje ir, žinoma, kiekvieną sekmadienio rytą moterims primins, kad norint būti laiminga, pirmiausia reikia mylėti save.

 

2W4C4130_800x1200

 

„Esu įsitikinusi, kad tik save mylinti moteris gali būti laiminga ir laime bei džiaugsmu dalintis su artimaisiais. Klausiate, kaip tai padaryti? Pradėkite nuo štai ko – kiekvieną sekmadienį pusvalandį skirkite tik sau ir laidai „Mes pačios“, – šypsosi Nijolė Pareigytė.

 

LNK rytmečio laida „Mes pačios“ -  tai privaloma laida visoms šiuolaikinėms moterims su Nijole Pareigyte-Rukaitiene ir Rimante Kulvinskyte – kiekvieną sekmadienį su rytmečio kava naująjį LNK sezoną „20 kartų labiau“.