Režisierius Andrius Žiurauskas gali lengviau atsikvėpti – jo režisuotas filmas „Moterys meluoja geriau. Robertėlis“ jau sulaukė premjeros ir nuo rugpjūčio 3 dienos buvo pristatytas žiūrovams.

 

Screen Shot 2018-08-06 at 12.23.09 (Small)

 

TV3 televizijos „Moterys meluoja geriau. 10 metų“ laidoje A.Žiurauskas dalijosi įspūdžiais ne tik iš filmavimo aikštelės, bet ir savo karjeros pradžios.

 

„Kai pastačiau savo pirmą spektaklį, jo premjeroje nebuvau. Ne dėl to, kad negalėjau – bijojau“, – šypsojosi lėlių teatro režisūros studijas baigęs vyras.

 

Screen Shot 2018-08-06 at 12.23.41 (Small)

 

A.Žiurauskas atskleidė, kaip vieno vakarėlio metu sulaukė Rolando Skaisgirio pasiūlymo dirbti su „Moterys meluoja geriau. Robertėlis“ filmu. Iki tol režisierius taip pat nebuvo naujokas dešimt metų gyvavusiame seriale: tiek vaidino, tiek režisavo pastarąjį „Moterys meluoja geriau“ sezoną.

 

„Filmavimo aikštėje būna 40–50 žmonių, jei yra masuotė, tai gali būti ir 100. Tuo metu reikia būti tvirtu, neabejoti, nors iš tiesų užpakalyje parakas dega“, – šmaikštus išliko apie savo darbą pasakojęs A.Žiurauskas.

 

Ilgametę kino ir teatro patirtį sukaupęs vyras sakė, jog kuriant „Moterys meluoja geriau. Robertėlis“ filmą teko prašyti ir Dievo pagalbos.

 

„Norėjome gražios lietuviškos žiemos, kuri būna pora dienų per metus. Trys dienos iki filmavimo – sniego nėra. Tada aš sakiau: Dieve, duok man tą žiemą ir, labai atsiprašau, bet duok man tą žiemą visas 19 filmavimo dienų.

 

Dieną prieš filmavimą paspaudė minus 20 šaltis ir iškrito sniegas. Atsiprašau visų Lietuvos gyventojų už šitą prašymą, mes norėjome kad būtų geras filmas“, – juokėsi A.Žiurauskas.

 

„Moterys meluoja geriau. 10 metų“ laidoje apie darbą su A.Žiurausku pasakos ir kiti ne vien filme, bet ir seriale vaidinę aktoriai.

 

Komisaro rolėje atsidūręs Evaldas Jaras, Konstantinu likęs Džiugas Siaurusaitis ir jo bičiulį Ričardą vaidinęs Rokas Petrauskas buvo vieningi – patirtis „Moterys meluoja geriau“ kūrybos procese buvo labai įsimintina ir džiugi.

 

„Kokia yra Robertėlio gyvenimo moteris? Arba jos nėra, arba ji guminė“, – apie pagrindinį filmo veikėją juokavo Dž.Siaurusaitis.

 

„Moterys meluoja geriau. 10 metų“ laidoje A.Žiurauskas papasakos, kodėl premjeros laukimas jam priminė košmarą, kokių netikėtų dalykų įvyko filmuojant zoologijos sode ir kaip jaudulį kėlė Nerijaus Gadliausko įkūnyto Robertėlio šuolis į eketę. Visa tai – šį vakarą, 20 valandą, per TV3.