„Nėra paprasta gyventi, pasaulis – ganėtinai žiaurus, – sako mados renginių režisierė ir prodiuserė,  landšafto dizainerė Renata Mikailionytė. – Užtat privalome nešti žinią apie gerus ir gražius darbus, džiaugsmingus iššūkius, pozityvius pasikeitimus, apie tai, kas kiekvieno iš mūsų gyvenimą daro gražesnį“. Tokią žinią naujojoje TV3 laidoje „Pasaulis pagal moteris“ Renata skleis kartu su ekonomikos mokslų daktare, dėstytoja, floriste ir švenčių dekoratore Kristina Rimiene.

 

TV3_Pasaulis_pagal_moteris_Kristina_Rimiene

 

„Tai bus veiklių, gyvenimo džiaugsmu trykštančių, stilingų, intelektualių, savo šeimą mylinčių moterų laida. Pasakosime, kaip moterys gyvena, kaip priima svarbiausius sprendimus, ką jos veikia namie, gatvėje, teatre, klube, vaikų darželyje, turguje, mados pasaulyje, mokykloje ar pas kaimynę už sienos“, – apie naująją laidą, kuri TV3 eteryje pasirodys jau rugsėjo 3 dieną, šeštadienį, pasakoja prodiuserė Giedrė Genevičiūtė.

 

TV3_Pasaulis_pagal_moteris_Kristina_Rimiene_2

 

Ji, kaip ir laidos vedėjos Renata bei Kristina tiki, kad moterys gali pakeisti pasaulį. Kad jų išmintis, švelnumas, drąsa nugali daugybę kliūčių. Visoms trims itin svarbios ir kitų moterų patirtys, kurias jos būtinai parodys savo laidoje. Pirmosios laidos heroje taps dainininkė, muzikinio projekto „X Faktorius“ teisėja Justė Arlauskaitė-Jazzu. Jos nuoširdumas ir atvirumas tikrai nustebins.

 

TV3_Pasaulis_pagal_moteris_Renata_Mikailionyte

 

Nuo paauglystės mados versle besisukanti Renata ne taip seniai susidomėjo landšafto architektūra. Per keletą metų jos pomėgis virto verslu. Štai kodėl podiumu vaikščiojusi manekenė ir buvusi televizijos laidų vedėja tikina, kad moterų pasaulis yra be galo įdomus.

 

TV3_Pasaulis_pagal_moteris_Renata_Mikailionyte_2

 

Pasaulyje pagal Renatą karaliauja grožis, kūryba, estetika. „Kalbu ne tik apie žmogaus išvaizdą, kalbu apie grožį plačiąja prasme – aplinkos, bendravimo, santykių grožį, – dėsto naujosios laidos vedėja. – Privalome mokytis priimti kitų žmonių savitumus, suprasti kitokį grožį. Mano pasaulyje svarbią vietą taip pat užima draugystė, pagarba ir meilė. Be šių dalykų nė iš vietos negalime pajudėti“.

 

TV3_Pasaulis_pagal_moteris_Renata_Mikailionyte_Jazzu

 

Kalbinti žmones televizijos laidoje Renatai teks nebe pirmą kartą. Ji daug metų dirbo kartu su Arūnu Valinsku, vedė ryto pokalbių laidą. „Man labai svarbu pamatyti moterį tokią, kokia ji yra iš tiesų, noriu kalbinti savo pašnekoves paprastai, jaukiai, moteriškai, jokiais būdais nenuvilti jų atvirumo, o padėti joms atsiskleisti“, – sako Renata.

 

Užtat ekonomikos mokslų daktarei, verslininkei Kristinai Rimienei patirtis televizijoje – visiškai nauja. Tiesa, drąsios moters iššūkiai negąsdina. „Pastarieji metai man buvo itin sunkūs – mirė tėtis, pralaimėjęs trijų metų kovą su vėžiu, mano pasaulyje buvo daug emocijų, supratau, kad gyvenimą keisti turiu dabar. Jei ne, juk gali ir nepavykti. Mano ieškojimai truko ilgai, tačiau dabar kitoms galiu sakyti – keiskite savo kasdienybę, siekite savo svajonių“, – siūlo televizijos debiutantė.

 

Koks yra pasaulis pagal Kristiną? „Kaip ir daugelio dirbančių, vaikus auginančių moterų, – šypteli. – Moterų, kurios skuba ir mėgina derinti savo karjerą bei pareigas su namais, šeima, maisto ruoša ir nuolat pristinga laiko sau. Skirtumas tik tas, kad man likimas lėmė daugiau įvairios veiklos – universitetas, verslas, statybos, interjeras, floristika, dekoravimas, o dabar – dar ir televizija. Mano pasaulyje yra svarbu viskas, su kuo tenka susidurti“.

 

„Pasaulis pagal moteris“ – nuo rugsėjo 3 dienos šeštadieniais per TV3!