Šįvakar muzikinio realybės šou „Aš – superhitas“ tiesioginiame eteryje įvyko šeštoji išlikimo kova, kurioje su projektu atsisveikino dar vienas dalyvis. Moteriškoje kovoje nesulaukusi žiūrovų palaikymo šou paliko šviesiaplaukė Kotryna. Šįvakar tiesioginėje transliacijoje netruko ir meilės santykių narpliojimo, ir staigmenų – dalyvių pasirodymus vertino bei komentavo žurnalistas, muzikos apžvalgininkas Ramūnas Zilnys.

 

Kotryna (Small)

   

Šįvakar vykusioje išlikimo kovoje ant karštųjų kėdžių sėdo ir dėl vietos projekte grūmėsi dvi itin stiprios dalyvės: balsingoji ir romantiškoji Valda bei projekte vaikiną – operos solistą Kasparą – susiradusi Kotryna. Praėjusią savaitę šou palikęs Kasparas šįvakar atvyko palaikyti savo mylimosios.

 

Valda (Small)

 

Ant karštosios kėdės Valda buvo pasiųsta, kai pliusų-minusų vakare susilaukė daugiausiai kolegų minusų, o Kotryną į išlikimo kovą pasiuntė ketvirtą kartą savaitės lyderiu tapęs Silvestras. Kotryna išlikimo kovoje dalyvavo jau trečią kartą.

 

„Dabar pusė Lietuvos žmonių pradės manęs nekęsti, nes aš ir vėl turiu sodinti žmogų… Tai yra žmogus, kurio charizma matosi, tačiau vokaliniai dalykai šiek tiek atsilieka. Norisi, kad tie dalykai pasivytų tą charizmą. Tai yra – Kotryna“, – savo sprendimą argumentavo Silvestras.

 

Visiems dalyviams sudainavus savo dainas ir susumavus telefonu ir internetu atiduotus balsus tiesioginės transliacijos pabaigoje paaiškėjo, kad projektą palieka Kotryna, o triumfavo Valda. Tai jau šeštoji dalyvė, kuri paliko realybės šou. Valda sulaukė 6769 balsų, Kotryna gavo 4327 palaikymo balsus.

 

Šįvakar verslo ir kultūros parke „Gariūnai“ vykusioje kovoje buvo narpliojami Elvinos ir Nerijaus meilės santykiai, dalyvių pasirodymus komentavo žurnalistas, muzikos apžvalgininkas R. Zilnys, o dėl vietos projekte kovojusioms merginoms teko įveikti ne vieną išbandymą. Jos ne tik turėjo dainuodamos išgerti žalią kiaušinį, aštrų čili pipiro gėrimą, bet ir basomis įlipti į vikšrais pripildyta akvariumą.

 

Muzikaliausio realybės šou „Aš-superhitas“ likęs dalyvių devynetas ir toliau kovos dėl didžiojo prizo ir šlovės, o juos 24 valandas per parą filmuos kameros ir stebės portalo tv3.lt lankytojai. Nuo pirmadienio iki ketvirtadienio TV6 žiūrovai sužinos įdomiausius realybės šou dienos įvykius, specialiose radijo Gold FM laidose pirmadieniais–ketvirtadieniais 17.10 val. išgirs pokalbius su dalyviais, o kiekvieną šeštadienį, tiesioginės transliacijos metu, kuri vyks tiesiai iš verslo ir kultūros parko Gariūnaidalyviai susikaus įnirtingoje išlikimo kovoje, kur vienam iš jų teks atsisveikinti su projektu.

 

„Aš – superhitas“ – pirmadieniais–ketvirtadieniais 20 val. per TV6, o šeštadieniais 19.30 val. per TV3!