LNK laidoje Blogiausias Lietuvos vairuotojas” – akibrokštas – viena iš projekto dalyvių grubiai pažeidė šou taisykles ir melavo visai kūrybinei grupei. Vis dėlto, net i projekto komisijai pastebėjus, kad dvynukės Aistė ir Agnė Ramelytės galėjo apsikeisti vietomis, šios interviu metu atkakliai tvirtino to nedariusios.

 

Screen Shot 2017-03-08 at 12.06.34_1600x901 (Small)

 

Į vairuotojų reabilitacijos centrą kaip dalyvė žengė viena iš identiškų dvynių Aistė. Ją į projektą užregistravo sesuo Agnė. Ilgą laiką merginos stengėsi vykdyti užduotis ir nesielgė neprognozuojamai. Deja…

 

Screen Shot 2017-03-08 at 12.06.55_1600x899 (Small)

 

Šioje laidoje žiūrovai galės išvysti tikrą dvynukių elgesio metamorfozę. Vienoje iš užduočių dalyviams reikėjo įveikti slalomo užduotį patiems pasirenkant greitį, kuriuo važiuodami, jie jaustųsi saugiai. Prie vairo sėdinti vos vairuoti pradėjusi dvynukė Aistė pasidavė laidos vedėjo Tomo Langvinio provokacijoms ir pasiryžo ledo trasą bandyti įveikti 50 km/val greičiu.

 

Screen Shot 2017-03-08 at 12.19.54(1)_1600x897 (Small)

 

Kaip ir reikėjo tikėtis nepatyrusi vairuotoja nesuvaldė automobilio. Negana to, vietoj žadėto greičio Aistė slidžiame kelyje taip paspaudė akseleratoriaus pedalą, kad spidometro rodyklė pakilo net iki 120 km/val.  greičio ir dalyvės netrukus išlėkė iš trasos į laukus. Toks manevras galėjo baigtis baisia tragedija.

 

Kitoje užduotyje vairuotojai turėjo grįžti į miestą. Vairuoti mieste paniškai bijanti Aistė iš karto sukėlė įtarimų, mat vykdydama užduotį ji prie vairo elgėsi absoliučiai kitaip nei prieš tai. Ramus veidas, užtikrinti manevrai – tai iš karto pastebėjo dalyvių elgesį analizuojanti komisijos narė psichologė Ramunė Murauskienė. Negi po ką tik patirto fiasko vairuotoja taip susiėmė? Vis dėlto paaiškėjo, kad identiškos dvynės sugalvojo gudrybę.

 

Važiuojant mieste merginos patyrė daug streso, o kaip žinia streso kupinose situacijose melo kojos labai trumpos. Šalia vairuotojos sėdinti sesuo kelis kartus į ją kreipiasi Agnės vardu, o juk vairuoti turėjo Aistė. Vykdydamos užduotį dvynės ne kartą susipainiojo su viena kitos vardais – filmuotoje medžiagoje jų melagystės tiesiog akivaizdžios.

 

Negana to, pagautos, kad meluoja dalyvės tvirtino, kad vietomis niekada neapsikeitė. Juokinga ir tai, kad painiodamos vardus užduoties metu seserys suprato, kad gali būti demaskuotos, tad visai būdais bandė švelninti situaciją. „Agne, Aiste… Jau visai – save tavo vardu vadinu. Galva kažkaip nedirba”, – vaidinti mėgino viena iš dvynukių.

 

Projekto taisyklėse aiškiai nurodyti, kad užduočių vykdymo metu susikeisti vietomis vairuotojui ir jo pagalbininkui negalima. Komisijos narės psichologės Ramunės Murauskienės teigimu, seseris išdavė ir kūno kalba. „Kai vairavo geriau prie vairo besijaučianti dvynukė, jos veidas buvo ramus, ko niekada negalėjau pasakyti apie prastai vairuojančią jo seserį. Aiškiai matoma, kuri vairuotoja daug veiksmų gali daryti tiesiog automatiškai, o kuriai to dar neišeina”, – sakė specialistė.

 

Tokiu dalyvių poelgiu piktinosi ir komisijos narys buvęs lenktynininkas Darius Jonušis. „Aiste, tai tu mums pasakyk, ko išmokai. Užduotis nebuvo gerai išsėdėti keleivio vietoje, mažai kalbėti ir netrukdyti vairuotojui vairuoti. Čia buvo užduotis pačiai vairuoti”, – sakė profesionalas.

 

Trečiasis specialistas Seimo narys Gintaras Vaičekauskas įtarė, kad dvynės tokią strategiją galėjo taikyti viso projekto metu, tad kitų dalyvių atžvilgiu, tai – visiškai nesąžininga.

 

Kokią bausmę pritaikys komisija taisyklių nesilaikančioms dalyvėms žiūrėkite trečiadienį 20.25 val. per LNK.