Ilgąjį Joninių savaitgalį triukšmingai užbaigė karščiausio TV3 vasaros projekto „2 Barai. Gyvenimas greitkelyje“ premjera. Sekmadienio vakarą, pramogų ir poilsio komplekse „Karpynė“buvo pristatyti dvylika projekto dalyvių, kurie jau nuo šiandien apsigyvens savo naujuose namuose ir stos į nuožmią kovą dėl šlovės ir naujutėlaičio automobilio. Projekto vairas patikėtas naujam vedėjų duetui – Vaidai Skaisgirei ir humoristui Justinui Jankevičiui. Tiesa, J. Jankevičius nepasirodė projekto premjeroje.

 

PRO_3681

PRO_3683 PRO_3690

 

„Justinas skuba pas mus. Jis užstrigo skandalų krečiamoje Didžiojoje Britanijoje. Tikiuosi, kad spės atvykti“, – priežastį, kodėl J. Jankevičius nepasirodė pirmoje realybės šou tiesioginėje transliacijoje, dėstė V. Skaisgirė.

 

PRO_3692 PRO_3698 PRO_3705

 

Realybės šou prasidėjo kai į pramogų ir poilsio kompleksą „Karpynė“, iš kur tiesiogiai kiekvieną sekmadienio vakarą bus transliuojamos projekto išlikimo kovos, įspūdingai atvyko dvylika projekto dalyvių. Laimingasis dvyliktukas čia pat buvo suskirstytas į dvi komandas, po šešis žmones.

 

PRO_3712 PRO_3713

 

Dvejoms tarpusavyje konkuruosiančioms komandoms vadovaus televizijos žiūrovų numylėtinė Gerda Stiklickienė ir humoristas Vitalijus Cololo. Pastarojo komanda į „Karpynę“ žengė tikrų liepsnų takų, o Gerdos Stiklickienės – nusileido tiesiai iš dangaus.

 

PRO_3716 PRO_3718

 

Jau nuo rytojaus dalyvių komandos pradės darbą dviejuose greitkelyje Kaunas – Klaipėda įkurtuose baruose. Tarpusavyje konkuruojančių komandų dalyviams ne tik dieną ir naktį teks plušėti baruose, bet ir vykti į muzikos festivalius, prie jūros ir ten linksminti susirinkusią publiką, atlikti įvairias užduotis ir įveikti daug iššūkių.

 

PRO_3734 PRO_3748 PRO_3767

 

Triukšmingoje TV3 realybės šou „2 Barai. Gyvenimas greitkelyje“ premjeroje žiūrovams savo hitus dovanojo grupė „Pop Ladies“, dainininkai Žygis, Anžela ir pats Rytis Cicinas. Į pirmąją transliaciją susirinko gausus būrys žiūrovų, projekto dalyvių draugai, šeimos nariai ir mylimieji.

 

„2 Barai. Gyvenimas greitkelyje“ – pirmadieniais-ketvirtadieniais 21.00 val. per TV3 bei visą parą naujienų ir pramogų portale tv3.lt. Kiekvieną sekmadienį 19.30 val. TV3 eteryje – tiesioginės transliacijos iš pramogų ir poilsio komplekso „Karpynė“: kaskart du dalyviai sės ant karštųjų kėdžių ir kausis išlikimo kovoje.

 

Nuotraukos: FotoPRO

 

„2 Barai. Gyvenimas greitkelyje“ – jau nuo birželio 26 dienos per TV3 ir tv3.lt!