Aktorius ir režisierius Ramūnas Rudokas, pirmą kartą susidūręs su piktais komentarais, neištvėrė ir išsitrynė savo „Facebook“ profilį.

 

nekenciu_zvaigzdes_Rudokas1_800x450 nekenciu_zvaigzdes_Rudokas2_800x450

 

„Ten buvo tiek purvo, kad iš karto supratau įsivėlęs ne ten, kur reikia” – pasakoja aktorius. Tačiau Ramūnas – drąsus žmogus ir, sulaukęs naujojo www.LNK.lt realybės šou „Nekenčiu žvaigždės” kvietimo dalyvauti projekte, sutiko akis į akį susitikti su jo nekenčiančiu žmogumi.

 

nekenciu_zvaigzdes_Rudokas3_800x450 nekenciu_zvaigzdes_Rudokas4_800x450

 

Ramūnas atvyko į Šiaulius, į svečius pas heiterį Povilą. Vaizdelis, kurį aktorius išvydo Povilo namuose, atėmė žadą. „Čia tikras Šiaulių Luvras, jaučiuosi kaip Adamkus, atvykęs į susitikimą pas Putiną”, – būsto grožio buvo apakintas Ramūnas.

 

nekenciu_zvaigzdes_Rudokas5_800x450 nekenciu_zvaigzdes_Rudokas6_800x450

 

Ramūno heiteris, Šiauliuose gyvenantis meno kolekcionierius Povilas Vainutis, dar žinomas Auksinio berniuko pravarde. Povilo namai Šiaulių centre tarsi muziejus: veidrodinės lubos, meno dirbiniai, paveikslai ir egzotiškos skulptūros.

 

nekenciu_zvaigzdes_Rudokas7_800x450

 

Povilas susitikimo su Ramūnu Rudoku prisibijo: „Man Rudokas atrodo kaip marozas, jei jis bus pasipūtęs, nežadu jam nusileisti”.

 

Pirmojo žvaigždės ir heiterio konflikto ilgai laukti nereikėjo. Šiaulių kolekcionierius paruošė vaišes, kurios įžeidė Ramūną Rudoką.
Kaip iš situacijos suksis “Auksinis Šiaulių berniukas”? Ar pavyks Ramūnui Rudokui ir Povilui rasti bendrą kalbą ir pamatyti vienas kitame ne vien neapykantos objektą? Ramūno ir Povilo akistata portale https://lnk.lt/video/nekenciu–zvaigzdes/125351