Laukiamiausias, geidžiamiausias ir, be jokios abejonės, prašmatniausias visų laikų pramoginis šou jau po poros mėnesių sprogs LNK eteryje: humoru, vaidybinėmis situacijomis, nepakartojamais šou numeriais, prizų lietumi ir staigmenomis žiūrovams!

 

Radistai

Į Lietuvą atkeliauja Didžiojoje Britanijoje liaupsinamas TV projektas „Saturday Night Takeaway“ šou, kuriam ne kartą plojo „BAFTA“, „British Comedy Awards“, „UK National Television Awards“ ir kitų svarbiausių TV apdovanojimų ceremonijų publika. Lietuviškąją šio projekto versiją „Norim dar! – su „Radistais“ vesti patikėta radijo eterio chuliganams, charizmatiškiesiems „radistams“ Jonui Nainiui ir Rolandui Mackevičiui.

 

„Viskas vardan žiūrovų!”  – sako vienas šio projekto vedėjų „radistas“ R. Mackevičius. „Mes būsime jūsų geros nuotaikos tarnai!“ – antrina jam J. Nainys.

 

Jau netrukus prasidės šio šou filmavimai Lietuvoje – pirmieji ekstremalūs išbandymai laukia šio šou vedėjų! Beje, „Saturday Night Takeaway“ šou Didžiojoje Britanijoje pasakyti „ne“ nedrįsta ir didžiausios pasaulio žvaigždės – kaskart šis šou stebina ne tik muzikiniais pasirodymais, šmaikščiausiais interviu, humoro skečais, svajonių prizais, o ir garsenybėmis: šiame šou jau dalyvavo Kylie Minogue, Kevinas Costneris, Victoria Beckham, Simonas Cowelas, Quentinas Tarantino, Uma Thurman, Kate Hudson, Jessica Alba, Alas Murrey, Paris Hilton, Sharon Osbourne, Lewisas Hamiltonas, Robbie Williamsas, Michale Bubble, Katie Price, Mila Kunis, garsiausios muzikinės grupės ir net įtakingiausi šalies politikai.

 

„Tai profesionaliausias ir labiausiai pašėlęs šou verslo duetas šiandien ir gerbėjai dėl jų tiesiog kraustosi iš proto, – apie „radistų“ pasirinkimą kalba šio šou prodiuseris Gediminas Jaunius. – Radome tobulą atitikmenį britiškiesiems vedėjams ir jau nekantraujame pradėti filmavimų. Šio šou pagrindiniais herojais bus ne kas kitas, o patys žiūrovai – jau netrukus paskelbsime atranką, tad dalyvauti ir laimėti čia galės visa Lietuva!“

 

„Norim dar! – su „Radistais“ jau greitai – naujame LNK sezone!