TV3 projektas „Trys Muškietininkai“ kiekvieną sekmadienį stengiasi nustebinti žiūrovus. Jei ne komiškomis situacijomis, tai romantiškomis dainomis. Bene patys romantiškiausi šou dalyviai – aktorė Eglė Jackaitė, scenos primadona Birutė Petrikytė ir dainininkas Ruslanas Kirilkinas. Jie scenoje sukuria tokią meilės kupiną atmosferą, kad ir komisija, žiūrovai lieka pakylėti.

 

TV3_Trys_Muskietininkai_Ruslanas_Kirilkinas

 

Trijulė net du sekmadienius užėmė pirmąją vietą. Trio aksominis balsas Ruslanas tikina, kad tai – jokia magija, o tiesiog sunkaus darbo vaisius. „Vien talento ir pasirodymo idėjos neužtenka. Viskas, ką mato žiūrovas, kas skatina jį balsuoti yra visų mūsų įdirbio rezultatas. Nesibaigiančios repeticijos, diskusijos, nesutarimai – via tai veda link tobulesnio, geresnio ir labiau apgalvoto pasirodymo“, – pasakojo Ruslanas.

 

Su dviem stipriomis savo srities specialistėmis komandoje atsidūręs dainininkas tikino, kad nuo pirmosios laidos šis projektas buvo visapusiškas jėgų išmėginimas. „Labai apsidžiaugiau, kai mane pakvietė dalyvauti. Pagalvojau, kad duete dainuoti yra sunku, o ką jau kalbėti apie tokį margą trio. Tuo labiau, kai vienas narys – net ne dainininkas. Tai šis projektas man buvo iššūkis, – tikino dainininkas ir atskleidė gana netikėtą naujieną. – Labai džiaugiuosi susipažinęs su Birute. Ji turi nepaprastą dievo dovaną ir, prisipažinsiu, mes jau planuojame bendrą koncertinę programą“.

 

TV3_Trys_Muskietininkai_Ruslanas_Kirilkinas_2

 

Pasak Ruslano, projektas „Trys Muškietininkai“ – tiek pat smagus, kiek sudėtingas: „Dainas renku aš, nes tokia užduotis man buvo patikėta nuo pradžios. Tačiau su kiekvienu pasirodymu – kaip su loterija. Nežinai kaip sugalvotą dainos išpildymą priims žiūrovai ir komisija. Todėl labai svarbu per tris minutes palikti gerą įspūdį. Tai ir yra sudėtingiausias darbas.“

 

Praėjusį sekmadienį dainininkas sulaukė scenos vilko, komisijos pirmininko Arūno Valinsko teigiamo ir jautraus įvertinimo. Pastarasis tikino, kad trijulės pasirodymas tik dar kartą patvirtino, koks talentingas yra Ruslanas. „Valinsko visas įvertinimas, o ypač jo pradžia, man buvo tokia netikėta. Aš buvau gerokai nustebęs, nes keistai prasidėjusi jo kalba baigėsi man labai malonia atomazga. Iš žmogaus, kuris turi ilgametę patirtį televizijoje ir yra sukūręs ne vieną muzikinį šou, tai išgirsti buvo nerealu. O ir šiaip, ne paslaptis, kokia yra visuomenė. Mes linkę vienas kitą skaudinti, juodinti ir pasityčioti. Na, bet aš manau, kad reikia nebijoti pasakyti gerų žodžių, nes gėris – užkrečiamas“, – sakė projekto dalyvis.

 

Šį sekmadienį TV3 eteryje – projekto „Trys muškietininkai“ finišas. Ruslanas, Eglė ir Birutė scenoje atliks animacinio filmo „Liūtas Karalius“ įkvėptą pasirodymą. „Tai be galo graži, vienu metu ir jautri, ir nuotaikinga istorija. Nepaisant visų negandų, šią istoriją, kaip ir kiekvieną pasaką, lydi laiminga pabaiga. Paskutinėje laidoje mes pasitelksime nuostabias dainas ir nuoširdumą“, – žadėjo R. Kirilkinas.

 

Belaukiant naujo trijulės pasirodymo, kviečiame prisiminti praėjusį sekmadienį jų atliktą dainą: https://goo.gl/2bN0Gp

 

Projektą kūrusios kompanijos „TymDrym“ prodiuserė Laura Paukštė tikino, kad kurti šį šou – tikras iššūkis, tačiau visus sunkumus komanda kaip mat pamiršta, išgirdę projekto dalyvių ir žiūrovų komplimentus. „Šį sekmadienį žiūrovai išvys paskutiniąją projekto laidą. Tai tikrai nebuvo lengviausias šou, kurį teko kurti: juk vienos laidos metu scenoje pasirodo 24 pačios ryškiausios žvaigždės. Vien jas surinkti – iššūkis. Nepaisant to, nepamenu projekto, kuriame tiek žmonių būtų užsidegę viena idėja ir kurtų unikalią, draugišką atmosferą. Mes esame dėkingi, kad visiems dalyviams rūpėjo, kad jie atsakingai ruošėsi, kad eksperimentavo, kad kūrė. Ir kad sugebėjo rasti kompromisus. Galiausiai, kad buvo visi už vieną ir vienas už visus“, – džiaugėsi L. Paukštė.

 

Muzikiniame projekte „Trys Muškietininkai. Pasakiškas pasaulis“ dalyvauja: Juozas Gaižauskas, Darius Petkevičius, Vilija Pilibaitytė-Mia, Ruslanas Kirilkinas, Eglė Jackaitė, Birutė Petrikytė, Gerda Stiklickienė, Andrius Žiurauskas, Gražvydas Sidiniauskas, Vitalijus Cololo, Deividas Norvilas-Deivis, Rafailas Karpis, Rūta Elžbieta Mazurevičiūtė, Justinas Lapatinskas, Andrius Butkus, Ineta Stasiulytė, Deividas Meškauskas, Liepa Mondeikaitė, Aleksandras Ivanauskas-Fara, Algis Radzevičius-Patrulis, Česlovas Gabalis, Thomas Tumosa, Vytautas Mackonis, Anžela Adamovič.

 

„Trys muškietininkai. Pasakiškas pasaulis“ – sekmadienį 19.30 val. tiesiogiai per TV3!