Vos prieš mažiau nei savaitę startavęs naujas ir jaudinantis TV3 realybės šou „Misija: vestuvės“ netruko sulaukti teigiamų atgarsių. Projektas, kuriame 12 būsimų nuotakų kovoja dėl lemtingų išvaizdos pokyčių ir pagrindinio prizo – vestuvių nuo A iki Z – žada dalyvėms įspūdingas sumas kainuojančias „dovanas“. Būtent todėl žiūrovams kilo klausimas – kiek gi kainuoja dalyvių išvaizdos pokyčiai bei kokia yra pagrindinio prizo – tuoktuvių puotos – vertė? Skaičiai atima žadą.

 

D4P_2277 (Small) D4P_2286 (Small) 008 (Small) D4P_2295 (Small) D4P_2405 (Small)

   

Praėjusį šeštadienį televizijos žiūrovai pirmą kartą išvydo naują realybės šou „Misija: vestuvės“. Pirmojoje šou laidoje dėl išvaizdos pokyčių ir šanso patekti į finalą varžėsi dvi nuotakos, tačiau tik viena iš jų galėjo džiaugtis pelnytu prizu – komisijos sprendimu premjeroje triumfavo itin pozityvi ir koketiška blondinė Olga.

 

DSC_1807 (Small) DSC_1968 (Small) DSC_2066 (Small) DSC_2930 (Small) DSC_5353 (Small)

 

Grožio specialistų konsultacijos, tikrų profesionalų atliekamos procedūros odai, prabangios kūno priežiūros priemonės, plastinės operacijos, odontologijos procedūros, profesionalūs makiažai – tai dovanos, kuriomis gali džiaugtis realybės šou dalyvaujančios būsimos nuotakos. O kur dar pačios vestuvės nuo A iki Z, kurias laimės viena projekto dalyvė.

 

DSC_5701 (Small) DSC_7283 (Small)

 

Projekto kūrėjai atskleidžia – tokie malonumai išties brangiai kainuoja. Savo grožio paslaugas dalyvėms dovanoja daugybė savo srities profesionalų: estetinės dermatologijos klinika „Estetus“, „SV“ plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos centras, estetinės odontologijos klinika „Neodenta“, internetinė grožio prekių parduotuvė „KlipShop“, poilsio ir pramogų centras „Belmontas“, kuriame laimėtoja surengs  savo vestuvių šventę, vestuvinių suknelių salonas „A&R“ ir daugelis kitų.

 

DSC_7519 (Small) DSC_7579 (Small)

 

Susumavus visas investicijas į dalyvių dovanas išeina išties įspūdingi skaičiai. Bendra suma būsimų nuotakų išvaizdos pokyčiams ir nugalėtojos vestuvėms siekia daugiau nei 49,3 tūkst. eurų, o vien dalyvių grožio procedūroms bus išleista daugiau kaip 30 tūkst. eurų.

 

DSC_7588 (Small)

 

Realybės šou prodiuserė ir vedėja Vaida Skaisgirė tikino, kad padėti projekte dalyvaujančioms moterims – itin malonu. „Kai išgirsti tokias istorijas, kokias papasakojo „Misija: vestuvės“ dalyvaujančios moterys, supranti, kad jos vertos kiekvienos investicijos. Gyvenimas šou dalyvių nelepino – negalia nuo gimimo, sveikatos problemos, skaudžios netektys, smurtas, gyvenimas vaikų namuose. Šios moterys savo kelyje iškentėjo labai daug, bet pagaliau atėjo laikas ir joms būti laimingoms ir gražioms. Esu labai dėkinga savo partneriams, kad prisijungė prie projekto, jų dėka ne viena moteris iš pelenės pavirs į tikrą princesę“, – sakė projekto kūrėja.

 

DSC_7594 (Small) DSC_7597 (Small)

 

„Kai kalbame apie realybės šou dalyvaujančių moterų grožį – jis toli gražu ne vien išorinis. Jos tiek daug iškentėjusios, tiek daug mačiusios, tiek daug patyrusios ir viską sutiko papasakoti televizijos žiūrovams. Ir tai nėra pasakojimai dėl pasakojimų, dalyvės nori įkvėpti ir paskatinti ieškoti savo laimės ir kitas likimo nuskriaustas moteris. Šou dalyvės – puikus įrodymas, jog net po sunkiausių išbandymų ateina laimė, tereikia neprarasti vilties. Džiaugiuosi, kad dabar projekto finalistės galės save veidrodžiuose matyti tokias gražias, kokias mes, projekto kūrėjai, jas matėme vidumi nuo pat pradžių“, – šypsojosi V. Skaisgirė.

 

Naujajame realybės šou „Misija: vestuvės“ – 12 tuoktis besiruošiančių moterų, kurios televizijos žiūrovams atskleis jautrias, jausmingas ir, svarbiausia, tikras savo gyvenimo istorijas. Vestuves dėl užsienyje rastų dingusio brolio palaikų atšaukusi gražuolė; išsiskyrusi, vaikelio netektį išgyvenusi, dabar net keturių vaikų mama, pasiruošusi prie altoriaus žengti antrą kartą – žiūrovų laukia kino scenarijų vertos istorijos!

 

Šou dalyvėms teks įnirtingai pakovoti tiek dėl visokeriopo išvaizdos patobulinimo, tiek pagrindinio prizo – kiekvienoje laidoje žiūrovai išvys po dvi nuotakas, tačiau tik vieną jų laimės svajonių išvaizdos pokyčius bei kelialapį į finalą, kuriame jau patobulinusios savo išvaizdą dalyvės susikaus dėl pagrindinio prizo – savo svajonių vestuvių.

 

Projekto žiūrovai jau atsisveikino su pirmąja dalyve – gražuole manekene Aušra, kuri nuo mažens neturi plaštakų. Pagrindinis komisijos argumentas, neleidęs Aušrai tęsti kelionės projekte – jos nėštumas, dėl kurio jaunai moteriai šiuo metu negalima atlikti kone nei vienos jos norimos procedūros ir operacijos.

 

Šį šeštadienį žiūrovai išvys dar dvi jaudinančias dviejų būsimų nuotakų Monikos ir Ramintos istorijos. Kuri tęs savo kelionę projekte – vestuves dėl kraupios žinios apie Vokietijoje rastus brolio palaikus netikėtai nukėlusi žavi kaunietė Monika ar žiaurų pirmo vyro smurtą patyrusi, bet pagaliau atsitiesusi ir ramybę kito vyro glėby atradusi Raminta? Tai šou žiūrovai sužinos jau šį šeštadienį.

 

Maujo formato, jausmingas ir tikras pokyčių realybės šou MISIJA:VESTUVĖS – šeštadieniais, 18.00 val. tik per TV3!

 

Nuotraukos - tomasfoto.lt