„Geros ‚barakudos‘ profesionaliai moka priversti tave gerai jaustis“, – jau rytoj, ketvirtadienį, 17.10 val. TV3 pokalbių laidoje „Ką manai?“ netikėtai prabils vienų turtingiausių Lietuvos verslininkų Matijošaičių sūnus Dainius. Tačiau svajonių jaunikiams priskiriamas verslo imperijos vienas paveldėtojų savo statusu viešai nesipuikuoja. Agnės Grigaliūnienės laidos studijoje taps aišku, kad ir jam yra tekę susidurti su barakudomis.

 

Kauno centre gyvenantis jaunasis milijonierius nelinkęs afišuoti nei šeimos turtų, nei savo brangių automobilių. Santūrus vaikinas nuo mažų dienų buvo auklėjamas su pinigais elgtis protingai.

 

Tačiau jau rytoj laidoje „Ką manai?“ D. Matijošaitis prasitars, kad pažįsta merginų, kurias yra užvaldęs pinigų troškimas. „Visos nori turėti pinigų, tik nesupranta, kad, norint turėti, reikia daug dirbti“, – teigs verslininkas.

 

ISM Vadybos ir ekonomikos universitetą baigęs auksinio jaunimo atstovas, A. Grigaliūnienės paklaustas apie barakudas, leisis į ironiškus pamąstymus: „Barakudos – tai nestabilūs žmonės. Jei dingsta gerovė, dingsta ir barakudos. Tačiau jei jos yra geros barakudos, tai labai profesionaliai moka priversti tave gerai jaustis. Tik jos nesupranta, kad vieną dieną tu turi daug, o kitą dieną gali likti plikas kaip tilvikas.“

 

Ką vaikinas kalbės apie savo… pirmąją santuoką? Ar po skyrybų jį nuo finansinio kracho išgelbėjo vedybų sutartis? O gal verslininkas mylimai moteriai niekuomet nedrįstų tokios pateikti?

 

Aistras kelianti atvirų diskusijų laida „Ką manai?“ – jau rytoj, ketvirtadienį, spalio 11-ąją, 17.10 val. tik per TV3!

 

„Ką manai?“ – ketvirtadieniais 17.10 val. tik per TV3!