Yra posakis: obuolys nuo obels netoli rieda, tačiau LNK laidoje „Blogiausias Lietuvos vairuotojas” profesionalaus vairuotojo sūnus Kristijonas Karbauskas jį paneigė jau dešimtis kartų. Šįkart jis visiškai paleido vadeles ir tapo nevaldomu chuliganu. Per kraštus trykštantis pasitikėjimas savimi, sugadintas automobilis ir vos tragedija nesibaigusi avarija – visa tai privers aiktelti net visko mačiusius.

 

Screen Shot 2017-03-07 at 11.47.37_1600x986 (Small)

 

Kristijoną į projektą užregistravo jo tėvas Nerijus Karbauskas. Profesionalus vairuotojas jau pačioje projekto pradžioje vos tvardėsi iš baimės, kaip vairuoja sūnus. Juokas juokais, bet Nerijus dėl prastos sveikatos turėjo pasitraukti iš laidos filmavimų, tad sūnus liko be jokio kontrolės. Estafetę Nerijus perdavė sūnaus draugui.

 

Screen Shot 2017-03-07 at 11.50.15_1600x783 (Small)

 

Deja, tokie pokyčiai Kristijonui į gerą neišėjo. Be tėvo griežtos rankos vaikinas ėmė jaustis it tikras kelių erelis. Išlepintas profesionalaus vairuotojo sūnus Kristijonas tiesiog siautėjo filmavimo aikštelėje.

 

Screen Shot 2017-03-07 at 11.56.12_1600x757 (Small)

 

Vienoje iš užduočių visi pretendentai į blogiausius Lietuvos vairuotojus sėdėjo viename automobilyje. Toks iššūkis sudėtingas, mat dalyviai vieni kitiems patarinėja, blaško ir trukdo. Vairuotojams reikėjo įveikti specialią trasą vos per 45 sekundes. Jau šioje užduotyje Kristijonas prasirodė tragiškai – išvartė dekoracijas, sumaitojo specialius žmogeliukus. Bet tai dar ne viskas…

 

Screen Shot 2017-03-07 at 11.56.50_1600x1017 (Small)

 

Kitoje užduotyje šou dalyviams teko įveikti slalomą patiems pasirenkant greitį. Azartiškas ribų nejaučiantis Kristijonas patyrė tikrą fiasko. Pirmuoju bandymu vaikinas ledo trasoje riedėjo 30 km/val. greičiu. Tokia užduotis vairuotojui pasirodė itin juokinga ir lengva, tad antruoju bandymu jis nusprendė važiuoti 50 km/val. greičiu. Šalia sėdėjęs Kristijono draugas tokį sprendimą lyg nujausdamas netruko įvertinti prieštaringai. „Nepamiršk, kad ne bulves veži”, – sakė draugas.

 

Tokie žodžiai buvo pranašiški – važiuodamas pretendentas į blogiausius Lietuvos vairuotojus nesuvaldė automobilio, kuris greitai pradėjo slysti į šoną. Kristijonas trenkėsi į dekoracijas ir iščiuožė iš trasos į laukus. Išsigandęs ekipažas pripažino, kad tai vos nesibaigė tragedija.

 

Baisiausia tai, kad net po tokio įvykio, vairuotojas nusprendė vykdyti trečiąjį bandymą ne mažesniu, o dar didesniu greičiu. Toks sprendimas vėl lėmė avariją. Jos metu Kristijonas sumaitojo putplasčio žmogeliuką ir vėl iščiuožė iš trasos. Po tokių įvykių vaikinas savo kaltės nematė. „Tikrai nepasakyčiau, kad kuo toliau, tuo vairuoju blogiau”, – juokėsi vairuotojas.

 

Kaip Kristijoną įvertins komisija ir kaip seksis kitiems laidos dalyviams žiūrėkite jau trečiadienį 20.25 val. per LNK.