Jau netrukus TV3 televizija savo žiūrovams pristatys dar vieną lietuvišką premjerą – naują, šiuolaikišką, išskirtinio siužeto serialą „Tobula kopija“, kuriamą pagal pasaulyje žinomą Holivudo serialą. Serialo fabula – neeilinė, o pagrindinį vaidmenį kuriančiai aktorei Sandrai Daukšaitei-Petrulėnei teko ypatinga užduotis. Žinoma moteris kurs net du, seserų dvynių, kurių gyvenimai skirsis tarsi diena nuo nakties, personažus.

 

TV3_Tobula_kopija_premjera_Sandra_Dauksaite_Petrulene

Serialo režisierius Saulius Balandis prisipažįsta, kad naujasis darbas iš jo reikalauja daug jėgų: „Man pačiam „Tobula kopija“ yra didelis iššūkis – Lietuvoje tai visiškai nauja serialo forma“. S. Balandis turi daug patirties režisuojant televizijos serialus. Ilgame jo darbų sąraše – ir vienas populiariausių visų laikų lietuviškų serialų „Pasmerkti“. Šio gerbėjai turėtų likti neabejingi ir „Tobulai kopijai“. Pasak režisieriaus, žiūrovams teks pasukti galvas: „Mes linkę viską sukramtyti, suvirškinti ir paduoti žiūrovui, o čia bus daug klausimų, netikėtų siužeto posūkių.“

 

„Tobula kopija“ – Holivudą su Lietuva sujungęs projektas. Teisę pagal užsienio scenarijų kurti ir rodyti serialą įsigijo žiūrimiausia televizija Lietuvoje TV3. Šią idėją įgyvendina prodiuserių kompanija „Videometra“. Serialą mūsų šaliai adaptuoja scenaristas Erikas Kundreckas, tiesiogiai bendradarbiaudamas su Holivudo studijų scenaristais, sukūrusiais šio nenuspėjamo serialo originalią versiją.

 

E. Kundreckas įsitikinęs, kad žiūrovus ši istorija įtrauks nuo pirmosios minutės. „Aš serialą adaptuoju – padarau jį suprantamą Lietuvos žiūrovui, nes mūsų kultūra ženkliai skiriasi nuo amerikiečių ne tik gyvenimo būdu, bet ir daugeliu kitų dalykų. Mano darbas yra išspręsti serialo kultūrinius skirtumus“, – atskleidžia E. Kundreckas.

 

Tiek S. Balandis, tiek E. Kundreckas lyg susitarę tikina, kad „Tobula kopija“ privers žiūrovą mąstyti: „Reikės sekti, stebėti, nes kiekvienoje serijoje įvyks kas nors nenumatyto ir labai įdomaus. Čia nebus pilstymo iš tuščio į kiaurą.“

 

Didžiausias iššūkis kūrybinei serialo komandai – nauja serialo forma. Pagrindinė aktorė S. Daukšaitė-Petrulėnė gavo dvigubą vaidmenį – įkūnyti seseris dvynes. Šis niuansas tapo iššūkiu ne tik Sandrai, bet ir visai kūrybinei komandai, nuo režisieriaus iki operatorių.

 

„Tobulos kopijos“ herojės – kone visą amžinybę nebendravusios sesės dvynės. Jos gyvena visiškai skirtingus gyvenimus. Brigita – buvusi narkomanė striptizo šokėja, kurios kasdienybės nepavydėtų niekas. Džaneta – elegantiška aukštuomenės dama, iš pažiūros gyvenanti idealų gyvenimą. Kai Brigita papuola į didžiulę bėdą, neturėdama kur prisiglausti atvyksta pas savo dvynę seserį, su kuria buvo siaubingai susipykus ir nebendravo metų metus. Priešingai, nei iki šiol balansavusi ties socialinio gyvenimo paraštėmis Brigita, Džaneta mėgaujasi daugelio svajones primenančia kasdienybe. Paaiškėja, jog Džanetos gyvenimas gal net baugesnis nei visko mačiusios Brigitos…

 

Naujas, dramatiškas, įtraukiantis ir nenuspėjamas serialas „Tobula kopija“ – pasakojimas apie dvi seseris – jau greitai per TV3!

 

 

 

Serialo anonsai:

www.youtube.com/watch?v=ukQoUAl34F0

www.youtube.com/watch?v=WaDWN-NfE0A

 

„Tobula kopija“ – greitai per TV3!