F012152L 17 230110.mxf_snapshot_15.45.074

Donatas Kantakevičius – gausią vyrų bendruomenę subūręs, portalo vyrams įkūrėjas, itin drąsus, ryžtingas ir savimi pasitikintis vyrų vedlys, tikrąjį savo pašaukimą atradęs po skaudžios vos tik gimusios dukrelės netekties. Įvykus šiai tragedijai, viskas Donato gyvenime apvirto aukštyn kojomis – prasmę įgavo begalinis savęs pažinimo siekis ir nuolatinis savo ribų perženginėjimas, pagalbos paieškos pas Peru šamanus ir ekstremalūs nuotykiai kalnuose.

   

LNK laidoje „Bus visko“ šį antradienio vakarą vyras pasakos, kad vos gimusi dukrelė išgyveno tik trisdešimt dvi dienas, mergaitė gimė su širdies problemomis. „Tik labai stiprus žmogus gali tai išgyventi”, –  laidoje sakys pašnekovas. Vyras atviraus, kad pagalbos ir dvasinės ramybės ieškojo įvairiais būdais. Vienas jų buvo gamtos medicina, kuria užsiima šamanai Amazonės džiunglėse. Sulaukęs bičiulio pasiūlymo vykti į Peru ilgai dvejojo, tačiau po ilgų svarstymų, galiausiai pasiryžo sudalyvauti ceremonijoje, kuri toli gražu nepriminė to apie ką kalbama įvairiuose forumuose. „Viską teko išgyventi, nuo bandymo pabėgti nuo savęs iki mirties. Atrodė, kad tai paskutinė gyvenimo akimirka, tu nebegali kvėpuoti ir tuoj mirsi”, – laidoje pasakos vyras. Donatas atviraus, kad šamaniškų apeigų metu vyko stiprus ir labai nemalonus apsivalymas, kurio metu visą laiką pykino.

   

Dukrelės netektis paskatino vyrą ieškoti gyvenimo prasmės, eiti dvasingumo kelio ir nuolatos įveikti savo galimybių ribas. Donatas ėmė lankyti įvairiuose seminaruose, stovyklose, meditacijose bei dvasinėse praktikose. Vyras atsisakė alkoholio, ėmė keltis labai anksti rytais, daug sportuoti, maudytis lediniame vandenyje. Galiausiai pats ėmė organizuoti vyriškumo stovyklas. Viena ekstremaliausių vyksta kalnuose, kurioje vyrai tris dienas kopia į kalną be maisto ir vandens. „Tris paras nieko nevalgai, negeri, eini per sniegynus ir  žinai, kad turi tik sniegą. Žmogui užtenka vos dvidešimt keturių valandų, kad pavažiuotų stogas”, – laidoje atviraus Donatas. Savo stovyklose Donatas vyrams padeda geriau pažinti save išvedant juos iš komforto zonos. Laidoje „Bus visko“ jis atviraus, kad didžiausia mūsų visų baimė yra mirtis, todėl atsidūrus ekstremaliose situacijose ji mums neleidžia blaiviai mąstyti. „Realiai mes taip gerai gyvenam, kad to nejaučiam, bet jūs  išeikit iš savo komforto zonos ir suprasite, kokie jūs iš tikrųjų esat”, – laidoje pasakos vyrų vedlys.

     

Donatas atskleis ne tik tai, kas yra vyriškumas, kaip jį auginti, bet ir kaip pasiekti užsibrėžtų tikslų, įgyvendinti svajones ir susikurti darnius santykius. Po dukrelės mirties vyras pasuko skirtingais keliais su buvusia žmona, tačiau laimę atrado su „Misis Monakas 2017“ nugalėtoja Natalija. Tad kokios vyro savybės sužavėjo gražuolę, kaip išmokti būti laimingiems ir kaip teisingai auklėti berniukus, kad jie užaugtų vyriškais vyrais – jau šį antradienio vakarą, 20 val., laidoje „Bus visko“ per LNK.