34 metų parapsichologė ir rašytoja iš Klaipėdos Gražina Asipauskaitė neslepia – savo išvaizdą ji tobulino bent penkis kartus: dvi krūtų didinimo operacijos, nosies mažinimo operacija, nusiurbti pilvo riebalai, pašalintas odos perteklius ir bent dvidešimt kartų putlintos lūpos. Tačiau Gražina prisipažįsta vis dar nepatenkinta savo išvaizda. Ateityje ji ketina dar kartą padailinti figūrą pas plastikos chirurgus.

 

Valanda su Rūta

 

„Aš visoms savo klientėms sakau: kam vargti ir kankintis dėl savo trūkumų, jeigu galima greitai viską sutvarkyti ant operacinio stalo”, – palankumo plastinei chirurgijai neslepia Gražina. Ji prisipažino niekuomet dėl savo grožio užmojų nesulaukusi palaikymo iš buvusio sutuoktinio. Moteris pasakojo niekuomet negirdėjusi žodžio myliu ar komplimentų dėl savo išvaizdos. „Man niekada nesakydavo gražių žodžių, o jų labai reikėjo. Matyt, dėl to ir kompleksavau dėl savo išvaizdos, kurią ne kartą tobulinau”.

 

Valanda su Rūta

 

Dainininkė Valerija Iljinaitė – LNK televizijos muzikiniame projekte „Lietuvos balsas“ išpopuliarėjusi dainininkė. Dabar Valerija sėkmingai įkūnija tokias operos divas kaip Monserat Kabaljė muzikiniame šou „Mes vieno kraujo”.

 

Tačiau šį ketvirtadienio vakarą 19 val. 30 min. LNK televizijos laidoje „Valanda su Rūta” dainininkė atvirai prisipažins trejus metus kentėjusi nuo anoreksijos. „Televizijos užkulisiuose dažnai išgirsdavau, kad esu stora, kad mano šlaunys storos, kad privalau įtilpti į S dydžio drabužius”, – guodėsi Valerija. Mergina ėmė badauti, per dieną suvalgydavo viso labo pusė jogurto indelio ir kavos puodelį. Taip ji maitinosi iki tol, kol svoris nukrito iki 40 kg, o medikai diagnozavo anoreksiją.

 

Laidoje dalyvavo ir šiaulietis Vaidas Kučinskas, kuris vos prie dvejus metus svėrė 176 kg. „Susigriebiau tik tada, kai nuėjus į polikliniką seselė man pasakė, kad jų turimos svarstyklės nepakels šitokio svorio.” Vaidas atskleis paslaptį, kaip per devynis mėnesius jam pavyko numesti 74 kg ir netgi pradėti ruoštis kultūrizmo varžyboms.