Sausio 21-ąją LNK tiesiogiai transliuos Lietuvos pramogų pasaulio apdovanojimus „Žmonės 2018“. Per iškilmingą ceremoniją bus apdovanoti ryškiausi pramogų pasaulio žmonės – dainininkai, aktoriai, komikai, televizijos laidų vedėjai, stilingiausios garsenybės.

 

filmavimas_14_800x1200 (Small)

 

Šiandien LNK ir „Žmonės“ paskelbė artėjančių apdovanojimų nominantus.

 

Mylimiausiu atlikėju pretenduoja tapti: Kastytis Kerbedis,Martynas Levickis, Lilas ir Innomine, Andrius Mamontovas, Donatas Montvydas.

 

filmavimas_48_1600x1067 (Small)

 

Mylimiausia atlikėja: Justė Arlauskaitė-Jazzu, Džordana Butkutė,  Karina Krysko, Monika Pundziūtė.

 

Mylimiausias aktorius: Audrius Bružas , Kirilas Glušajevas, Giedrius Savickas, Mantas Stonkus, Marius Repšys.

 

filmavimas_79_1600x1067 (Small)

 

Mylimiausia aktorė: Sandra Daukšaitė-Petrulėnė, Inga Jankauskaitė, Gabija Jaraminaitė, Inga Norkutė, Ineta Stasiulytė, Monika Vaičiulytė, Toma Vaškevičiūtė.

 

Mylimiausias TV vedėjas: Edmundas Jakilaitis, Justinas Jankevičius, Rolandas Mackevičius, Andrius Tapinas, Mindaugas Stasiulis.

 

Mylimiausia TV vedėja: Rūta Mikelkevičiūtė, Edita Mildažytė, Indrė Morkūnienė , Lavija Šurnaitė.

 

Metų stilius: Agnė Gilytė, Austėja Jablonskytė, Agnė Jagelavičiūtė, Karolina Meschino.

 

„Smagu, kad istorija tęsiasi ir antrą kartą turėsime galimybę išrinkti mylimiausias pramogų pasaulio žvaigždes: dainininkus, aktorius, televizijos laidų vedėjus, stiliaus guru. Šis smagus darbas patikėtas atlikti internautams. Jie galės balsuoti septyniose kategorijose – už mylimiausią aktorių ir aktorę, mylimiausią dainininką ir dainininkę, mylimiausius televizijos laidų vedėjus bei mylimiausią stiliaus diktatorę. Tegyvuoja subjektyvumas ir tikras jausmas – juk meilės nenusipirksi, neišsiprašysi, neišsireikalausi. Publika ją atiduoda savo noru ir iš visos širdies, o žvaigždės stengiasi ją pelnyti. Štai taip ir sukasi žmonių ir „Žmonių“ pasaulis!“ – sako žurnalo „Žmonės“ vyriausioji redaktorė Gitana Bukauskienė.

 

Balsuoti už nominantus iki sausio 10 dienos galima septyniose kategorijos specialiame apdovanojimams skirtame puslapyje. Dar dviejų nominacijų – „Metų įvykis“ ir „Metų žmogus“ – laimėtojus išrinks ir renginio metu paskelbs žurnalo „Žmonės“ redakcija.

 

Skaitytojams atidavus savo simpatijas septyniose nominacijose, jų laimėtojai paaiškės sausio 21-ąją, tiesioginio LNK eterio metu, per iškilmingą „Žmonės 2018“ apdovanojimų ceremoniją.

 

Jau pasirodė renginį pristatantis vaizdo klipas, kuriame nusifilmavo dainininkai Justė Arlauskaitė- Jazzu, Donatas Montvydas, Vaidas Baumila, dekoratorius ir floristas Mantas Petruškevičius, radijo laidų vedėja, „Mis Lietuva“ ir modelis Gabrielė Martirosianaitė, TV laidų vedėjai Jonas Nainys, Gintarė Gurevičiūtė ir Ieva Stasiulevičiūtė, stilistė Austėja Jablonskytė.

 

Tiesioginė transliacija vyks iš koncertų salės „Compensa“. Žurnalo „Žmonės“ ir LNK projektą įgyvendins televizijos prodiuserių kompanija „Creatives Industries“, vadovaujama Lauro Lučiūno.

 

Fotoreportažas iš klipo filmavimo (Viganto Ovadnevo/„Žmonės“ nuotraukos):

   

Vaizdo klipas „Žmonės 2018“ :